Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Rio 2. (2014)

Rio 2

Rio 2.

Artemisia   2020. 05. 08.

Nem sikerült megugrani az első részben felállított mércét

Szerethető animáció, csak épp a készítők elkövették azt a hibát, hogy az első részben viszonylag magasra rakták a mércét, és a folytatásban nem tudták azt megugrani. Szóval aranyos történet, és érdekesen is indul. Linda és Tulio felfedezi, hogy nem ... teljes kritika»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az első rész nagyon jól sikerült és őszintén ez sincs sokkal lemaradva mögötte, de annyi újdonságot nem tudtak a mesébe csempészni, inkább a látványvilágra törekedtek.

Deku   2017. 07. 26.

Az első rész se volt a kedvencem de az egynek kedvelhető, itt már sajnos semmi újat, semmi érdekeset nem tudtak beledobni a készítők. Egyszer meglehet nézni ezt is.

babsy88   2016. 08. 06.

Az első részhez képest elég unalmas. Nem egy eredeti történet, csak próbálkoztak, de valahogy nem jött át, tele tűzdelték felesleges dalokkal, amit én nem szeretek.

andor50   2016. 04. 17.

Nekem nagyon nem jött be az az igazságtalan konfliktusgenerálás ami ebben a mesében történik. Szegény Azurral mindenki nagyon gonosz volt, meg olyanokat mondtak neki, hogy ne csak magára gondoljon, holott mindenki más azt tette. Emiatt nagyon zavaró ... több»

diumiu   2017. 12. 30.

Szerettem az első részt a történet, a helyszín és a zenék miatt, nem csalódtam a második részben sem. Nem igazán tudok különbséget tenni, hogy melyik volt a jobb. Kellemes kikapcsolódás ez a rész is.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Méltó folytatás lett azt kell hogy mondjam. Még aranyosabb és kedvesebb történet mint az eslő főleg a kis gyerkőcpapagályok behozásával a történetbe. A zenéjét kifejezetten imádtam a látvány pedig gyönyörű.

A film poszterén nagyjából 150 kék arapapagáj látható, körülbelül ennyi példány maradt fent a fajból, többségük azonban a faj védelme miatt fogságban él.

A rendező, Carlos Saldanha még egy 1975-ös Saturday Night Live felvételén lett figyelmes Bruno Marsra.

Annak ellenére, hogy Bebel Gilberto szerepe szerint rettenetes énekes, Bebel zenészként is szép karriert futott be.

A Rio 2 a Blue Sky Production második filmje (Jégkorszak, 2002), mely folytatást ért meg.

Ez volt a forgatókönyvíró, Don Rhymer utolsó filmje tragikus halála előtt. 2012. november 28-án vesztette életét.