Micimackó (2011)

Winnie the Pooh

Charvi30   2019. 11. 03.

Gyerekként imádtam a sorozatot, kicsit féltem is tőle, hogy ez is úgy jár mint manapság a Tom és Jerry. Uncsi és lapos lesz. De ez a mozi méltó utódja a régi és eredeti Micimackónak. Vicces, aranyos.

indingo   2017. 11. 02.

Az egyik kedvenc mesefilmem. Olyan igazi szívmelengető alkotás, semmi erőszak nincs benne és negatív karakter sem. Mindegyik állatka egy külön egyéniség, Füles a kedvenc.

Timon   2019. 08. 12.

Méltó az eredetihez

Olvasva a könyvet,találtam ebben a filmben számos olyan jelenetet,amelyek valóban méltóak az eredetihez.Ezenkívül még nagyon tetszett,hogy eredeti grafikai stílusban készült,ami viszonylag kivételes. A szereplők pedig még itt is őszinték,aranyosak.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Ha egyszer valami az ember szívébe lopja magát azt nehéz onnan kiírtani, de ez az új feldolgozás nagyon félre sikeredett. Nem adja vissza az eredeti mese szépségét.

Ms. Akárki   2019. 07. 19.

Igazi klasszikus mese micimackó és Malacka kalandjai. Füles az én lelki álltom már gyerekkorom óta:D Imádom a kedves humorát és igazán tanulságosak a történeteik gyermeki lélekkel.

kevelin   2019. 06. 01.

szerintem a valaha készült és íródott legjobb mese. minden gyereknek kötelező. tele van szeretettel jósággal önzetlenséggel. csupa olyan dologgal ami a mai világból egyre jobban hiányzik

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Mindenki ismeri, többnyire szereti is a Micimackót. Szépen kidolgozott, szellemes és súlyos mesefilm. Minden szereplőhöz van valamilyen kötődésem és határozottan erős benyomásom. Jó.