Micimackó (2011)

Winnie the Pooh

Micimackó

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Ha egyszer valami az ember szívébe lopja magát azt nehéz onnan kiírtani, de ez az új feldolgozás nagyon félre sikeredett. Nem adja vissza az eredeti mese szépségét.

indingo   2017. 11. 02.

Az egyik kedvenc mesefilmem. Olyan igazi szívmelengető alkotás, semmi erőszak nincs benne és negatív karakter sem. Mindegyik állatka egy külön egyéniség, Füles a kedvenc.

Ms. Akárki   2019. 07. 19.

Igazi klasszikus mese micimackó és Malacka kalandjai. Füles az én lelki álltom már gyerekkorom óta:D Imádom a kedves humorát és igazán tanulságosak a történeteik gyermeki lélekkel.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Mindenki ismeri, többnyire szereti is a Micimackót. Szépen kidolgozott, szellemes és súlyos mesefilm. Minden szereplőhöz van valamilyen kötődésem és határozottan erős benyomásom. Jó.

kevelin   2019. 06. 01.

szerintem a valaha készült és íródott legjobb mese. minden gyereknek kötelező. tele van szeretettel jósággal önzetlenséggel. csupa olyan dologgal ami a mai világból egyre jobban hiányzik

Egyszer nézős mozi. De a cukiságfaktor miatt többször is érdemes megbizonyosodni arról, hogy tényleg így van-e. 7/10 több»