Micimackó

Micimackó

Winnie the Pooh
zsani

35 év után ismét találkozhatunk a kissé bárgyú és lassú, nagy pocakú, mézimádó mackóval és barátaival: a neurotikus Nyuszival, a félénk Malackával, az okoskodó Bagollyal, a kelekótya Tigrissel és a mesevilágot a valósággal összekötő kisemberrel, Róbert Gidával.

(erare)

Premier (HU): 2011.07.07. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.08.26 Ergit

Micimackó történetének minden részét tökéletesen vitték filmre! És a magyar szinkronhang egyedülállóan jó hozzá!

2017.11.02 indingo

Az egyik kedvenc mesefilmem. Olyan igazi szívmelengető alkotás, semmi erőszak nincs benne és negatív karakter sem. Mindegyik állatka egy külön egyéniség, Füles a kedvenc.

2019.08.12 Timon

Méltó az eredetihez

Olvasva a könyvet,találtam ebben a filmben számos olyan jelenetet,amelyek valóban méltóak az eredetihez.Ezenkívül még nagyon tetszett,hogy eredeti grafikai stílusban készült,ami viszonylag kivételes. A szereplők pedig még itt is őszinték,aranyosak.

2017.08.17 mamiéstöti2

Ha egyszer valami az ember szívébe lopja magát azt nehéz onnan kiírtani, de ez az új feldolgozás nagyon félre sikeredett. Nem adja vissza az eredeti mese szépségét.

2022.05.23 JRD

Micimackó időtálló és utánozhatatlan. Családnak, kicsinek és nagynak felejthetetlen szórakozás minden történet, mi a Százholdas Pagonyban játszódik. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Micimackó magyar hangja a méltán zseniális Mikó István, aki hihetetlen orgánumával tette még szerethetőbbé a pocakos plüssmedve gondolatait.Szerző: JRD

Három Micimackó történetet mesél el.Szerző: JRD

A film egyik betétdalát 2012-ben Grammy-díjra jelölték.Szerző: JRD

Hiába a számítógépes grafika kora, a Disney (szerencsére) ragaszkodott a hagyományos kézi rajzoláshoz, ugyanúgy ahogy a Micimackó első szériája is készült.Szerző: JRD

(2016. 04. 24.)
Egyszer nézős mozi. De a cukiságfaktor miatt többször is érdemes megbizonyosodni arról, hogy tényleg így van-e. 7/10 Több