Malacka, a hős

Malacka, a hős

Piglet's Big Movie
kevelin

Amikor Malacka eltűnik, a százholdas pagonybeli barátai Malackát saját emlékkönyve segítségével keresik meg, és közben rájönnek, milyen nagy szerepet játszott az életükben.

(nagymarti82)

Rendező: Francis Glebas
Forgatókönyvíró: Brian Hohlfeld, A. A. Milne, Ted Henning
Premier (HU): 2003.04.17. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2020.05.03 kevelin

az összes micimackó filmet nagyon szeretem. és örülök hogy készült malackáról egy önálló rajzfilm. minden gyermeknek és felnőttnek egyaránt ajánlom. hűen bemutatja mennyire sokat számít mindneki egy közösségben. mindenkire szükség van, mindenki fontos

2019.08.02 Ms. Akárki

Édes és tanulságos disney mese. Nagy kedvenc volt annak idején. Malacka a történet középpontjában mindent visz. Vicces és pörgős mese. A grafika pedig gyönyörű.

2018.03.23 NFG

Gyermekkorom egyik kedvenc meséje! Az animációja szerintem nagyon szép és barátságos! A történet pedig igazán kedves! Szerintem gyermekeknek éz felnőtteknek is kikapcsolódást jelenthet ez a mese!

2018.03.25 NRD

Felnőtteknek is élvezhető, de a kisgyerekeknek tökéletes szórakozást nyújt! Aranyos és tanulságos kis rajzfilm, szép rajzolással, animációval! Csak ajánlani tudom!

2019.08.25 Timon

Kedves adaptáció

Tetszik,ahogy az eredeti regényből-akárcsak a legutóbbiaknál-merítettek,és ez jórészt pótolja is az eredeti 77'-es film nagyon kevés kimaradt részét. Ennél az tetszett,hogy Malacka kapta a főszerepet,és egy olyan jó,összetett történetet kaptunk ezáltal,hogy igazából nem is hagy igazán kívánnivalót maga után. Ehhez még jól jöttek a poénos(no meg az aranyos) jelenetek,és a zene.