Scooby

Scooby

Scoob!
Félix

Scoobyt senkinek sem kell bemutatni. Légy kicsi vagy nagy, az ő neve és ikonikus figurája biztos nem kerülte el a Te figyelmedet sem. De azt tudod, miként ismerkedett meg Bozont és Scooby, az akkor még gyámoltalan és félénk dán dog? Hogyan váltak barátaikkal együtt minden idők egyik legeredetibb… Több

Rendező: Tony Cervone
Zene: Junkie XL
Premier (HU): 2020.07.23. | HBO Max (2021.08.29.)
Forgalmazó: InterCom

2022.11.12 picurka

2020-ban, a karantén után láttam, nem rossz, bár nem emlékezetes film számomra.

2021.01.11 BoBamburg

Nem vagyok nagy Scooby fan, kiskoromban is csak elvétve néztem a sorozatot, így nagyon összehasonlítási alapom sincs, de engem lekötött ez a mese. Humoros, könnyed, nem is vártam tőle többet.

2020.10.26 Félix

Scooby-Dooby-Doo visszatér!

Jobban tetszett volna, ha az eredeti Scoobynak a folytatása lett volna. Úgy értem, valami kapcsolatban lett volna a mesével, mert a karakterek azonosak, de azonkívül tényleg eltér a mesétől. Én olyan 80%-ra tudom értékelni ezt a mesét. Szóval: nem nyűgözött le nagyon-nagyon.

2020.10.23 KCintia

Ha lesznek gyerekeim akkor a régit fogják nézni..

Túl modern és túl menő akart lenni. Értem én , hogy ezt a kort éljük de egy mese pont azért jó , mert nem ezt a ratyi , modern világot tükrözi. A régi scooby sokkal jobb volt , pedig nagyon vártam ezt. Egy biztos.. ha lesznek gyermekeim a régi scoobyt nézik majd.

2020.06.04 Lacka74

A legnagyobb jóindulattal is igazából közepesre értékelném a Scooby-t. Nagyon üres és semmitmondó a története, a humorát pedig egyszerűen csak erőltetettnek találtam. Bár maga az animáció nem rossz, szépen megvan csinálva, de ennél több sajnos nincs benne.

A film összbevétele 20 500 000 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 152 868 957 forintot termelt. A hazai mozik összesen 151 851 695 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Egy Slappy the Evil Wooden Dummy baba látható egy széken ülve Bozont szobájának bal oldalán. Ez nagy valószínűséggel utalás a Libabőr 2: Hullajó Halloween (2018) című filmre, amelyben Ken Jeong (Robokuty hangja) szerepelt Chu úr szerepében.Szerző: Thibo84

A Mizújs, Scooby-Doo?-ban az It's All Greek to Scooby (2004) című részben Scooby-Doo a görög Cerberus kutyának öltözik. Itt valóban találkozik Cerberusszal.Szerző: Thibo84

Az utolsó jelenetben a Vilma laptopjának hátoldalán található logó egy Q a Jonny Questből (1964), ami Quest Labs szimbóluma. A Dr. Quest és a Quest Labs később megjelennek az utolsó jelenet során.Szerző: Thibo84

Scoobyt először akkor láthatjuk, amikor kilopakodik Nagy Sándor Nagy Gíroszától. Később kiderül, hogy Nagy Sándor kutyájának leszármazottja. Látható, hogy 1969 óta nyitva van, abban az évben, amikor a CBS bemutatta a Hol vagy Scooby Doo!-t (1969) szombat reggel.Szerző: Thibo84

(2020. 09. 04.)
Az idén a moziba került Scooby címet viselő alkotás is a népszerű duó és a Rejtély Rt. egy nem mindennapi kalandját meséli el. Tegyük hozzá: mindenféle eredetiség vagy mélység nélkül. De ettől függetlenül az animációs alkotás másfél óra kikapcsolódást jelent a család számára, amiért egyértelműen hálásak lehetünk.... Több

Értékelés: 4.5/10
(2020. 08. 06.)
A CGI sajnos steril, a felnőtteknek szánt szólások Tinderről meg a film alacsony korhatár-besorolásáról sem ötletesek, egyszerűen mindenről sugárzik, hogy ez egy ötlettelen rutinmunka, amit jobb minél előbb elfelejteni, mint moziverzumot építeni rá. Több

Értékelés: 5.5/10
(2020. 07. 27.)
Ez a csapat sem a régi
A teljes kiábrándulást elkerülhetjük, ha megpróbálunk házi kedvencünk iránt érzett szeretetünkre gondolni, vagy a film után megnézünk egy jó kis klasszikus Scooby-Doobie-Doo részt. Több