Scooby

Scoob!

2022.11.12 picurka

2020-ban, a karantén után láttam, nem rossz, bár nem emlékezetes film számomra.

2021.01.11 BoBamburg

Nem vagyok nagy Scooby fan, kiskoromban is csak elvétve néztem a sorozatot, így nagyon összehasonlítási alapom sincs, de engem lekötött ez a mese. Humoros, könnyed, nem is vártam tőle többet.

2020.10.26 Félix

Scooby-Dooby-Doo visszatér!

Jobban tetszett volna, ha az eredeti Scoobynak a folytatása lett volna. Úgy értem, valami kapcsolatban lett volna a mesével, mert a karakterek azonosak, de azonkívül tényleg eltér a mesétől. Én olyan 80%-ra tudom értékelni ezt a mesét. Szóval: nem nyűgözött le nagyon-nagyon.

2020.10.23 KCintia

Ha lesznek gyerekeim akkor a régit fogják nézni..

Túl modern és túl menő akart lenni. Értem én , hogy ezt a kort éljük de egy mese pont azért jó , mert nem ezt a ratyi , modern világot tükrözi. A régi scooby sokkal jobb volt , pedig nagyon vártam ezt. Egy biztos.. ha lesznek gyermekeim a régi scoobyt nézik majd.

2020.06.04 Lacka74

A legnagyobb jóindulattal is igazából közepesre értékelném a Scooby-t. Nagyon üres és semmitmondó a története, a humorát pedig egyszerűen csak erőltetettnek találtam. Bár maga az animáció nem rossz, szépen megvan csinálva, de ennél több sajnos nincs benne.

2020.06.05 Phalanx

Mi tagadás én imádtam az eredeti Scooby Doo mesét, de ez sajnos a közelében sincs. Már a Nagy csapat is annak idején nem kis csalódást okozott, és bár ez némileg jobban sikerült, szerintem ennek a koncepciónak nem áll jól egy hosszú játékidejű sztori...:/

2020.07.25 Berci

Azt hittem, jó kis nosztalgikus élmény lesz, de ennek a történetnek sajnos semmi közte az eredeti Scoobyhoz. Olyasféle modern verzió, amiből hiányzik minden, ami a történetet azzá tette, ami. Nincs klasszikus cselekmény, hiányzik a jól megszokott nyomkeresés, a csapdák. Ez így elég gyér.

2020.08.07 István

Nem egy világszám, de én azért örültem, hogy újra láthatom Scoobyt és Bozontot. Bár a sztori meglehetősen más hangulatú, mint amire a régi rajzfilmből ismerünk, engem nem zavar, ha újdonságokkal próbálkoznak.