Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login
NA

Crystaldeer   2020. 11. 19.

Miért?

Szerintem a Tom és Jerry is pont azok közé a rajzfilmek közé tartozik, amit nem kellett volna túlmodernizálni. Azért adok rá egy 4-est, mert amúgy jónak tűnik az előzetes alapján, de ez már nem az igazi, örök klasszikus.

Ez a Tom és Jerry franchise második olyan filmje, melyet a mozikban is bemutatnak. Az első az 1992-es Tom és Jerry - A moziban volt.

A filmben a címszereplő karakterek egyszer sem szólalnak meg.

Ez a Tom és Jerry franchise első élőszereplős adaptációja.

A film William Hanna és Joseph Barbera azonos című animációs sorozatának modernizált, egészestés változata.

A film forgatása 2019 júliusában kezdődött meg a Warner Bros. leavesdeni stúdiójában, Angliában.

Az előszereplős Tom és Jerry film terve már 2009-ben felmerült az Alvin és a mókusok sikeres premierjét követően.

A film látványvilágáért ugyanaz a cég, a Framestore felelt, akik a Bosszúállók: Végjáték vizuális effektjeiért is.

A film animációs munkálatai a koronavírus járvány miatt home office-ban zajlottak.

A film merchandise termékeit egy ausztrál cég, a Moose Toys gyártja. A Warner Bros. és a cég 2020. szeptember 1-én tett hivatalos bejelentést az együttműködésről.

A filmet már 2020 decemberében bemutatták volna, de a koronavírus-járvány miatt a premiert végül 2021-re halasztották.