Tom és Jerry - A moziban (1992)

Tom and Jerry: The Movie

Sabnock Sanatory   2021. 01. 29.

Kikapcsol és ellazít. Egyszerű és érthető, humoros. Plusz, valljuk be az igazat, sokszor szurkoltunk Tomnak! Az a fránya egér már megint megúszta.

Ms. Akárki   2019. 09. 29.

Gyerekkori kedvenc mesém. A mai napig nem értem, hogy miért pont egy ilyen relatíve egyszerű humorú mese volt a kedvencem, de még ma is jókat nevetek tom és Jerry küzdelmén.

Bizsu82   2015. 04. 28.

Egyik kedvenc mesefilmem volt. Mindig brutálisan elbántak egymással a „szereplők”, de mégis annyira aranyos karakterek, klasszikus kis kalandos mesefilm.

Orosz István   2017. 07. 23.

Nekem ez a kedvenc Tom és Jerry mozifilmem mert, ez még nem ez a túlságosan komoly animációval készült, ez a régi igazi Tom és Jerry retró érzés van bennem ha megnézem.

Ez a film és A rózsaszín párduc fia (1993) voltak az utolsó olyan filmek, amelyeknek Henry Mancini írta a zenéjét.

(Thibo84)

Amikor a film végső jelenetében Tom az egérfogót becsúsztatja az egérlyukba, Jerry egy másik egérlyukon keresztül tolja ki a háta mögött, és rápattan Tom farkára. Ez az egy, amelyet a klasszikus rajzfilmekben ismételten megtettek.

(Thibo84)

Dana Hill utolsó filmszerepe. 1996 nyarán hunyt el.

(Thibo84)

A Tom és Jerry sorozat első és jelenleg egyetlen filmje, amely moziban is megjelent.

(Thibo84)

A filmmel ellentétben Tom és Jerry az eredeti rajzfilmben ritkán beszélt.