Garfield karácsonya (1987)

A Garfield Christmas Special

indingo   2018. 04. 26.

Ahol ez a cica megjelenik ott kő kövön nem marad. Nincs ez máshogy karácsonykor sem. Azt sosem értettem, hogy a mesében és képregényben miért más a kutyus neve.

doroffee   2016. 02. 08.

Én szinte minden Garfield-filmet imádok, mert sosem okoznak csalódást. Mindig megkapjuk azt a Garfieldot, akit a képregényekben meg a tv-másorban megismerhettünk a szarkasztikus poénjaival és a kajaimádatával, de közben mégis van bennük egy pici plusz, általában egy kis érzelem, egy kis tanulság, egy kis melegség.

moony5972   2015. 07. 11.

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

angel001   2016. 04. 30.

További csodás Garfield kalandok, tele mókával, jókedvel, kalandokkal,és persze rengeteg zűrzavarral, és lagsagneval :D Übercuki figura akit nem tudok megunni.Vicces, tanulságos,klasszikusí!:)

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Először is nem igazán akartam megnézni ezt a filmet, ha így tettem volna, egy csodás történetről maradok le és egy kellemes kis szórakozásról. Nagyon rendben volt a film így bátran ajánlom minden unatkozó nézőnek.