Garfield karácsonya

A Garfield Christmas Special
Videók

2019.07.31 Ms. Akárki

Imádta az egész család. Garfield összes meséje klasszikus és imádnivaló. Igaz kicsit pusztító fegyver, ami marad a szobából mire végzett, de ebből is adódik a mese humorának nagy része. Kedves mese. Érdemes karácsony tájékán újranézni.

2018.04.26 indingo

Ahol ez a cica megjelenik ott kő kövön nem marad. Nincs ez máshogy karácsonykor sem. Azt sosem értettem, hogy a mesében és képregényben miért más a kutyus neve.

2016.02.08 doroffee

Én szinte minden Garfield-filmet imádok, mert sosem okoznak csalódást. Mindig megkapjuk azt a Garfieldot, akit a képregényekben meg a tv-másorban megismerhettünk a szarkasztikus poénjaival és a kajaimádatával, de közben mégis van bennük egy pici plusz, általában egy kis érzelem, egy kis tanulság, egy kis melegség.

2015.07.11 moony5972

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.04.30 angel001

További csodás Garfield kalandok, tele mókával, jókedvel, kalandokkal,és persze rengeteg zűrzavarral, és lagsagneval :D Übercuki figura akit nem tudok megunni.Vicces, tanulságos,klasszikusí!:)

2015.11.03 Cptn_Cold

Először is nem igazán akartam megnézni ezt a filmet, ha így tettem volna, egy csodás történetről maradok le és egy kellemes kis szórakozásról. Nagyon rendben volt a film így bátran ajánlom minden unatkozó nézőnek.

2015.02.12 ganna

Garfield megunhatatlan! Humoros, pihentető, kikapcsolja az embert a mindennapokból. Ez ráadásul még karácsonyi hangulattal is fűszerezett:)

2015.02.25 FANNA

Jó kis karácsonyi hangulatú, és vicces mese. Garfield karaktere megunhatatlan.

2015.02.23 FEZS

Az összes Garfiled mesét szeretem, igazi klasszikus. Vicces és szórakoztató, mindenkinek ajánlom!