Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával (2004)

Winnie the Pooh: Springtime with Roo

stif   2016. 06. 18.

Megunhatatlan, és nagyon örülök, hogy nem merül ki a Disney koncepciója a sorozatban. Klasszikus is egyben, ezt tényleg minden generációnak látnia, olvasnia kell!

kevelin   2018. 03. 07.

Micimackó történetei továbbra is szuperek és külön öröm, hogy ezt a több évtizedes sztorit nem rontották el felesleges animációkkal és plusz értelmetlen történetekkel. Megmaradt annak a szerethető és tanulságos mesének ami mindig is volt.

one1970   2015. 07. 26.

Engem Micimackó butasága... Hogy is mondjam, irritál... Szerintem nincs jó hatással a gyerekekre, számomra az összes rész bugyuta. És bár magam ellen beszélek, de Tigrist nagyon kedvelem.

Riot   2015. 07. 13.

Eléggé hullámzó, az "éneklős" részekkel nem is igazán vagyok kibékülve. Máskülönben szerintem nem a legjobb Micimackó, ami valaha is készült. Egy kicsit lapos.