Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával (2004)

Winnie the Pooh: Springtime with Roo

Timon   2019. 11. 29.

Tartalmazhat cselekményelemzést. Húsvéthoz is jó rész készült.A történetet nem tartom igazán átlagosnak,de ez a legjobb, hogy újdonsággal lep meg.A végén az időutazásos lapozás pedig már-már vicces volt. 10/10

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Imádnivaló mese amit még felnőtt fejjel is szívesen újranézek a gyerkőcökkel. Micimackó mese összes karaktere közül a legédesebb és legnaivabb karakter Zsebibaba. Tanulságos és érzelmes mese, ami húsvét közeledtével tökéletes választás lehet.

kevelin   2018. 03. 07.

Micimackó történetei továbbra is szuperek és külön öröm, hogy ezt a több évtizedes sztorit nem rontották el felesleges animációkkal és plusz értelmetlen történetekkel. Megmaradt annak a szerethető és tanulságos mesének ami mindig is volt.

stif   2016. 06. 18.

Megunhatatlan, és nagyon örülök, hogy nem merül ki a Disney koncepciója a sorozatban. Klasszikus is egyben, ezt tényleg minden generációnak látnia, olvasnia kell!

one1970   2015. 07. 26.

Engem Micimackó butasága... Hogy is mondjam, irritál... Szerintem nincs jó hatással a gyerekekre, számomra az összes rész bugyuta. És bár magam ellen beszélek, de Tigrist nagyon kedvelem.

Riot   2016. 07. 13.

Eléggé hullámzó, az "éneklős" részekkel nem is igazán vagyok kibékülve. Máskülönben szerintem nem a legjobb Micimackó, ami valaha is készült. Egy kicsit lapos.