Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Aranyhaj: Örökkön örökké (2012)

Tangled Ever After

Léder Dorottya   2021. 05. 30.

Vagy ezerszer láttam, s minduntalan képes vagyok elsírni rajta magam. Csodásabbnál csodásabb zenékkel, s a grafika is igen kedves. Imádom. :)))

indingo   2019. 08. 12.

Inkább a lóról és a kis kaméleonról szólt a story. Helyes volt, helyenként még vicces is, de nm egy nagy eresztés. A nagyfilm azért jobb.

Deku   2017. 07. 18.

Maga az alap történet sem tetszett mert eléggé elcsépelt unalmas gyártmánynak tűnt. Ez még azon is túl megy. Lassú vontatott és humor mentes az egész. Nem bírtam végig nézni.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Nagyon édes rövidfilm bár én azért hosszabbra hagytam volna. Jót tett volna ha legalább 10 perces lehetett volna. Pascal nagy kedvenc és persze aranyhaj is, úgyhogy nélkülözhetetlen volt számomra ez az aranyos rövidfilm.

Szivárvány1   2016. 08. 30.

Aranyos rövidfilm ez az Aranyhaj rajfilmből készült különfilm. Minden karakter jól átgondolt volt az Aranyhaj és a nagy gubancban is, így ez ebben a rövidfilmben sincs másként. Izgalmas és aranyos történet. Érdemes megnézni.

Csillagpor   2018. 10. 22.

Nagyon édes és aranyos történet. Alapvetően Aranyhaj egészestés változata is nagyon szép mese csodaszép zenékkel fűszerezve, így ez is levett a lábamról. Gyönyörű animáció és cuki történet. :)

wooderman   2016. 06. 28.

Nagyszerű mese a család minden tagja talál magának való részt, ami tetszik benne.Modern felfogású és stílusu de az alap történet mégis a régi toronyba záros -boszorkányos.

Aranyhaj német, Bavaria-ban született.