Tom és Jerry (1965)

I'm Just Wild About Jerry

Shelby07   2018. 01. 07.

Gyerekkoromban folyton Tom és Jerryt néztem, nincs még egy olyan egér macska páros mint ők. Nagyon tetszik és még most is jókat tudok nevetni rajtuk.

indingo   2019. 05. 20.

Nincs olyan, aki ne ismerni a történetet az örökös macska-egér harcról. Ahol nincsenek párbeszédek, csak a kőkemény vadászat. Kíváncsi vagyok, hogy a mai kor gyerekét mennyire kötné le a története.

Deku   2017. 08. 21.

Ezt a mesét lehetetlen nem szeretni. Nagyon vicces és mindig mosolyt csal a néző arcára bármilyen rész is legyen az. Oltári sorozat. Jerry nagy kedvenc volt fiatalabb koromban ma már Tom-ot sajnálom.

lolita13   2016. 10. 04.

szerintem ez egy nagyon aranyos rajzfilsorozat amely minden gyerek kedvence lehet mivel viccesen mutatja be a macska próbálkozásait.

harnas1207   2019. 05. 16.

Nagy klasszikus, amit igazán sose szerettem, mert mindig Tomnak szurkoltam.Az újabb és modernebb részek már nagyon nem jók.

Összesen 13 olyan epizód van, amelyben Tom győz.

(LionelMessi10)

Angliában a szivarozós részeket cenzúrázták.

(HETEDIK )

Az első rész 1965 szeptemberében jelent meg.

(HETEDIK )