Tom és Jerry

Tom és Jerry

I'm Just Wild About Jerry
Kazydo

Vajon a macska és egér közötti örökös gyűlölet valóban létezik vagy a legendás mesesorozat 1965-ös felbukkanása óta van jelen a köztudatban? Tom, a mohó és olykor meggondolatlan macska mindenáron szeretné elkapni, majd behabzsolni Jerry-t, a furmányos kisegeret. Szerencsére egérpajtásunknak megvan a magához való esze.

(erare)

Forgatókönyvíró: Michael Maltese, Chuck Jones
Premier: 1965

2023.05.02 Gyorvik

Legendás rajzfilm a Tom és Jerry

Mondani is felesleges, hogy a rajzfilm történetében az egyik legikonikusabb, legeredetibb rajzfilm-sorozat. Persze ehhez hozzá kell tennünk, hogy mindez főleg az eredetibb epizódokra jellemző – végtére is azt mondhatjuk, hogy a sok-sok évad az idő el... Teljes kritika

2018.01.07 Shelby07

Gyerekkoromban folyton Tom és Jerryt néztem, nincs még egy olyan egér macska páros mint ők. Nagyon tetszik és még most is jókat tudok nevetni rajtuk.

2019.05.20 indingo

Nincs olyan, aki ne ismerni a történetet az örökös macska-egér harcról. Ahol nincsenek párbeszédek, csak a kőkemény vadászat. Kíváncsi vagyok, hogy a mai kor gyerekét mennyire kötné le a története.

2016.06.24 Thibo84

Gyerekkorom nagy kedvence Tom és Jerry párosa. Ha meglátom a tv-ben, még így, harmincéves fejjel is a képernyő elé ülők és jókat vidulók rajtuk. Minden korosztálynak ajánlom.

2017.08.21 Deku

Ezt a mesét lehetetlen nem szeretni. Nagyon vicces és mindig mosolyt csal a néző arcára bármilyen rész is legyen az. Oltári sorozat. Jerry nagy kedvenc volt fiatalabb koromban ma már Tom-ot sajnálom.

Összesen 13 olyan epizód van, amelyben Tom győz.Szerző: LionelMessi10

Angliában a szivarozós részeket cenzúrázták.Szerző: HE7EDIK