Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Tom és Jerry (1965)

I'm Just Wild About Jerry

HannaK   2020. 09. 18.

Érdekes, hogy minden rész ugyanarról szólt. A macska megpróbálja elkapni az egeret, aki túljár az eszén. Ez ment évekig, még is örök kedvence mindenkinek.

Shelby07   2018. 01. 07.

Gyerekkoromban folyton Tom és Jerryt néztem, nincs még egy olyan egér macska páros mint ők. Nagyon tetszik és még most is jókat tudok nevetni rajtuk.

indingo   2019. 05. 20.

Nincs olyan, aki ne ismerni a történetet az örökös macska-egér harcról. Ahol nincsenek párbeszédek, csak a kőkemény vadászat. Kíváncsi vagyok, hogy a mai kor gyerekét mennyire kötné le a története.

Deku   2017. 08. 21.

Ezt a mesét lehetetlen nem szeretni. Nagyon vicces és mindig mosolyt csal a néző arcára bármilyen rész is legyen az. Oltári sorozat. Jerry nagy kedvenc volt fiatalabb koromban ma már Tom-ot sajnálom.

Thibo84   2016. 06. 24.

Gyerekkorom nagy kedvence Tom és Jerry párosa. Ha meglátom a tv-ben, még így, harmincéves fejjel is a képernyő elé ülők és jókat vidulók rajtuk. Minden korosztálynak ajánlom.

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Nagyon édes mese. Gyerekkoromban sokáig a kedvencem volt. Carton Networkon szinte csak azt néztem. Imádnivaló történet és karakterek. Sokan agresszívnak gondolják, de szerintem teljesen ártalmatlan egy gyerek számára.

harnas1207   2019. 05. 16.

Nagy klasszikus, amit igazán sose szerettem, mert mindig Tomnak szurkoltam.Az újabb és modernebb részek már nagyon nem jók.

Összesen 13 olyan epizód van, amelyben Tom győz.

(LionelMessi10)

Angliában a szivarozós részeket cenzúrázták.

(HETEDIK )

Az első rész 1965 szeptemberében jelent meg.

(HETEDIK )

A mai napig az egyik legjelentősebb mesefilmsorozat.

(HETEDIK )

Az epizód első része a leghosszabb.

(HETEDIK )

A részek több mint háromnegyedében Jerry győz.

Számos epizódot cenzúráztak.

(HETEDIK )

A sorozat 7 Oscar díjat nyert.