A Madagaszkár-pingvinek és a karácsonyi küldetés

A Madagaszkár-pingvinek és a karácsonyi küldetés

The Madagascar Penguins in a Christmas Caper
Videók

A Madagaszkár-pingvinek és a karácsonyi küldetés egy komputeranimációs rövidfilm, melyet a DreamWorks Animation készített. A 12 perces film a négy, néha Madagaszkár-pingvineknek nevezett adélie-pingvin kalandjait meséli el, akik a Central Park Állatkertben élnek. A történet szerint a csapat legfiatalabb tagja, Közlegény, karácsony éjjel kioson az állatkertből, hogy ajándékot találjon a Ted nevű magányos jegesmedvének. Míg Manhattan utcáin kóborol, foglyul ejti egy idős hölgy, aki rágókának nézi, és megveszi harapós kutyájának, Csócsa úrnak. A másik három pingvin, Kapitány (Skipper), Kowalsky és Rico, kimenti Közlegényt az idős hölgy lakásából, mielőtt túl késő lenne.

Premier (HU): 2005.10.27.

2019.07.26 Ms. Akárki

Aranyos és vicces kis rövidfilm. A pinginek karakterei nagyon poénosak és ez itt sincs másként. Karácsonyi témájú mesékből pedig amúgy sem lehet elég sok, úgyhogy ez is megy szépen "a karkácsonykor újranézendők" listára:) Kellemes kikapcsolódást nyújt az egész családnak.

2018.11.26 harnas1207

Vicces kis film, a Madagaszkár legemlékezetesebb szereplőivel.

2016.08.30 Szivárvány1

Ez a Madagascáros rövidfilm is teli találat volt számomra. A Pingvinek amúgy is nagyon viccesek voltak a filmekben is, így tökéletes karakterek egy külön film, rövidfilm létrehozásához is. A karácsonyi rövidfilmek mindig aranyosak és hangulatosak. Egyszer mindenképpen jó megnézni.

2016.07.26 Karolyka

Izgalmas és nagyon aranyos rövidfilm lett ez is és allig várom, hogy lesz e még ilyen karácsonyi rövidfilm. Izgalmas mese és nagyon szeretem a madagascar mesék karaktereit, főleg a pinkvineket és a majmokat mert ők a legviccesebbek szerintem.

2015.02.09 ganna

Aranyos, humoros, komplett történet karácsonyi hangulattal. Gyerekek is, én is élveztem.

Lárva
2011