Tom és Jerry

I'm Just Wild About Jerry

2023.05.02 Gyorvik

Legendás rajzfilm a Tom és Jerry

Mondani is felesleges, hogy a rajzfilm történetében az egyik legikonikusabb, legeredetibb rajzfilm-sorozat. Persze ehhez hozzá kell tennünk, hogy mindez főleg az eredetibb epizódokra jellemző – végtére is azt mondhatjuk, hogy a sok-sok évad az idő el... Teljes kritika

2018.01.07 Shelby07

Gyerekkoromban folyton Tom és Jerryt néztem, nincs még egy olyan egér macska páros mint ők. Nagyon tetszik és még most is jókat tudok nevetni rajtuk.

2019.05.20 indingo

Nincs olyan, aki ne ismerni a történetet az örökös macska-egér harcról. Ahol nincsenek párbeszédek, csak a kőkemény vadászat. Kíváncsi vagyok, hogy a mai kor gyerekét mennyire kötné le a története.

2016.06.24 Thibo84

Gyerekkorom nagy kedvence Tom és Jerry párosa. Ha meglátom a tv-ben, még így, harmincéves fejjel is a képernyő elé ülők és jókat vidulók rajtuk. Minden korosztálynak ajánlom.

2017.08.21 Deku

Ezt a mesét lehetetlen nem szeretni. Nagyon vicces és mindig mosolyt csal a néző arcára bármilyen rész is legyen az. Oltári sorozat. Jerry nagy kedvenc volt fiatalabb koromban ma már Tom-ot sajnálom.

2020.03.26 Robinson76

Egy igazi klasszikus

Az egyik legismertebb sorozat a világon, egy igazi klasszikus. Talán nincs is olyan gyermek idehaza, aki ne hallott volna róla vagy felnőtt, aki nem ezen nőtt volna fel...Aki egy igazi macska - egér harcra kíváncsi, annak kalandra fel!

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon édes mese. Gyerekkoromban sokáig a kedvencem volt. Carton Networkon szinte csak azt néztem. Imádnivaló történet és karakterek. Sokan agresszívnak gondolják, de szerintem teljesen ártalmatlan egy gyerek számára.

2019.05.14 Norbert93

Popkultúránk része

Mit is mondhatnék róla, hiszen mindenki ismeri. Díjak és elismerések tömkelege, világraszóló ismertség, a popkulturába való beleolvadása mind-mind jelzésértékűek a népszerűsége, halhatatlansága és kifogástalan minősége mellett.

2019.05.16 harnas1207

Nagy klasszikus, amit igazán sose szerettem, mert mindig Tomnak szurkoltam.Az újabb és modernebb részek már nagyon nem jók.

2016.10.04 lolita13

szerintem ez egy nagyon aranyos rajzfilsorozat amely minden gyerek kedvence lehet mivel viccesen mutatja be a macska próbálkozásait.

2020.08.19 Kazydo

Kislányként apukámmal együtt néztem, apa mindig nagyokat hahotázott rajta, nekem már csak ezért is szép emlék ez a sorozat, olykor még megnézem, ha valahol látom menni éppen a tv-ben, sosem lehet megunni. A régieket szeretem csak, a felújított változ... Több

2019.03.29 Timcsi

Igazi klasszikus, macska-egér harc. Igazából minden rész ugyanarról szól, de mégis mindig más.

2020.01.14 petraszab

Nincs olyan, aki ne ismerné ezt a kettőst. Néma mese, de hát nem is kell beszélni, hogy értsük a történetet.

2018.03.22 hackerjulcsi

Nagyon vicces, helyzetkomikumokkal telt rajzfilm-sorozat a Tommy és Jerry. Gyerekkorom kedvence volt, a legjobban az maradt meg, ahogy püfölték egymást folyton, meg amikor Jerrynek sajt alakja lett. Nagyon vicces!