
Vélemények (27)
Nagyon vicces, helyzetkomikumokkal telt rajzfilm-sorozat a Tommy és Jerry. Gyerekkorom kedvence volt, a legjobban az maradt meg, ahogy püfölték egymást folyton, meg amikor Jerrynek sajt alakja lett. Nagyon vicces!
Imádom kicsiként, tiniként és felnőttként is. Fantasztikusan megrajzolt. A történet minden egyes részben kreatív és izgalmas. A mese teljesen el van találva. Mindenkinek csak ajánlani tudom az összes évadot.
Szerintem nincs olyan gyerek és felnőtt, akik ne látták volna egy-két részét legalább és azt ne imádnák! Bár néha kicsit erőszakosabb tartalma van, vicces és élvezetes!
Érdekes, hogy minden rész ugyanarról szólt. A macska megpróbálja elkapni az egeret, aki túljár az eszén. Ez ment évekig, még is örök kedvence mindenkinek.
A sorozatban Tom a macska és Jerry az egér állandó harcát láthatjuk,ahogyan a legkülönfélébb módokon szívatják a másik felet ezzel felőrölve idegrendszerét. Összességében nekem ez a sorozat egy nagyon nagy kedvencem mivel tényleg minden van benne ami... Több
Megboldogult gyermekkoromat idézi ez a mese. Rongyosra néztük a videókazettát, amin Tom és Jerry volt. Nagyon szerettem ezt a mesét.
Hasonló filmek
Elképesztő nagyon jó imádom ezt, a macska az egér és a kutya harca igazi víg perceket nyújt az egyik kedvenc részem a horgászcica, de még sorolhatnám, a gyerekek is oda vannak érte.
A Tom & Jerry egy olyan sorozat, amiből mindenkinek látnia kell legalább pár epizódot. A klasszikus macska-egér harcot szuperül ábrázolják, rengeteg vicces szituációt teremtve. Kifejezetten szórakoztató rajzfilm, azon kevesek közé tartozik, amiből egyszerűen nem tudnék mondani olyan epizódot, ami nem tetszett.
Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmje. Mai napig szívesen nézek meg egy-egy részt. Külön tetszik, hogy Tom gazdájának fejét soha nem láthatjuk.