Lego Batman - A film (2017)

The LEGO Batman Movie

Lamboh   2017. 09. 28.

A Lego Kaland után nagyon vártam már ennek az animációs filmnek a megjelenését, és nem kellett csalódnom. Régen röhögtem rajzfilmen annyit, mint amennyit ezen. Batman és Robin lego változata halálos duót alkot együtt :D Megmondom őszintén, eltudnék viselni egy második részt.

MKristijan   2018. 01. 21.

A LEGO movie után magasak voltak az elvárások. Azt nem mondom hogy szétnevettem magam, és azt se hogy elérte a szintet. De megéri megnézni :) az ilyen próbálkozásokra igényt tartok.

harnas1207   2018. 12. 05.

A Lego Movie még adott valami újat, de ez a film semmit. Néhol nagyon idegesítőek voltak a karakterek. Hiányzik a Lego univerzumból az a különlegesség, amivel igazolja a létjogosultságát.

MMcFly2015   2017. 02. 12.

Elbuktam egy fogadást, így beültem az én kontómra haverokkal. Ha egyedül nézem otthon, biztos vagyok benne, hogy nem jutok a végére, de ez egy akkora agyament paródia jellegű szórakozás volt, hogy könnyesre röhögtem magam a társasággal. A történet beteg, akár Seth Rogen féle banda is gyárthatta volna. Tele van filmes utalásokkal, és poénokkal, aminek hála a felnőtteknek is jut hatalmas falat a szórakozásból. Durva, mert a terembe a szülők jobban szórakoztak a filmen, mint a gyerekeik. A 3D hatás nem nagy szám, szerintem arra kár pazarolni a plusz pénzt. A film a végén pedig átlép egy határt, amire már azt mondom sok volt... Egyszer érdemes megnézni, jobb mint a Lego Kaland, és szórakoztató, ha nem egyedül nézzük. Nem bántam meg a mozit, kellemes csalódás volt.

Gábor Rózsa   2018. 01. 03.

Nagyon jó a felütése, friss és tele van remek poénokkal. Később sajnos túlságosan pörgős és fárasztó volt számomra. Már nagyon nehezemre esett nézni.. a fele után pedig el is engedtem az egészet. "rövidfilmnek" 10/10-es lehetett volna nálam

Egy irgalmatlanul vicces animációs filmről van szó, amivel nagy eséllyel, a DC rajongók fognak a legjobban összebarátkozni, de kétlem, hogy bárki rossz szájízzel távozna a moziból. 8/10 több»

A Denevérember üreges talpú verziójának már A LEGO kalandban is akkora volt az arca, hogy alig fért el a szélesvásznon. Ha nem csinálnak neki egy külön mozifilmet, alighanem végighajtott volna a stúdió főnökein a Batmobillal. De megkapta. És mi jártunk vele a legjobban! 85/100 több»

A Denevérember azon rajongói, akik nemcsak ismerik a karaktert, de még humorérzékük is van, imádni fogják a Lego Batmant (Csakúgy, ahogyan a 10-en éves gyerekek, vagy bárki, aki vevő egy roppant szórakoztató animációs filmre.) Így részemről sem kérdés, hogy ez bizony 8 (nagyon is működő) cápariasztó bat-spray a 10-ből. NANANA menjetek moziba! több»

A filmben látható építményeket a LEGO munkatársai rakták össze, s valamennyinek az ötlete tőlük is származott.

(ArpiHajdu és Réci )

A közhiedelemmel ellentétben a film nem stop motion technikával készült, hanem teljes mértékben animált.

(ArpiHajdu és Réci )

Ralph Fiennes személyében a harmadik angol (és Oscar-jelölt) színész kölcsönzi Alfred Pennyworth-nek. A karaktert korábban Michael Caine és Jeremy Irons is megszólaltatta.