Alsógatyás Kapitány: Az első nagyon nagy film (2017)

Captain Underpants: The First Epic Movie

JRD   2022. 06. 07.

Nem jó. Nem rossz. Közepes. Felejthető. Ezek a tőmondatok jutottak eszembe. Egyszernézős, de kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

HercegPeter   2018. 08. 22.

Ezt a mesét egy jó iskolakritikának tartom. Bár lehet ez nem mindenhol van így, de én találkoztam olyannal, hogy -kis túlzással- egy kis mosoly, vagy egy apró csínytevés is borzasztó szigorú szabályszegésnek számított. Meglepően sokrétű humora van. V... több»

Norbert93   2019. 02. 26.

Inkább nagyon kicsi gyerekeknek való, n3m egy nagy történet, de meg lehet nézni s valószínűleg a gyerek kedvence sem lesz. Felejthető alkotás.

erahurka   2018. 08. 12.

Sokkal rosszabbat vártam, de végül egy meglepően szerethető, iszonyú bugyuta mesét kaptam. Az animáció tök jól meg volt csinálva, ahogyan a 2D-s rajzolt szegmensek is. Várom a folytatást!

Szhandee   2019. 01. 19.

Borzalmas a történet, szörnyűek a karakterek.

Az első Alósgatyás kapitány könyv 1997-es megjelenése óta több alakommal is felmerült, hogy elkészülhet egy mozis, vagy egy televíziós (sorozat) adaptáció. A kötetek szerzője, Dav Pilkey Chris Farley-t szerette volna a címszerepre, azonban a színész tragikus halála után a projekt évekre fiókba került.

Ez az utolsó Dreamworks animációs film, melyet a 20th Century Fox forgalmaz.

A film az első Alósgatyás kapitány könyv megjelenésének 20. évfordulóján került a mozikba.

Az Alsógatyás kapitány a hatodik Dreamworks animációs film, mely egy gyerekkönyv adaptációja. A korábbiak: Shrek, Így neveld a sárkányodat, Az öt legenda, Végre otthon!, Bébi úr.

Ez a Dreamworks 31. egész estés animációs filmje. A sort a Shrek-széria nyitotta még 2001-ben.