Postás Pat - A mozifilm (2014)

Postman Pat: The Movie

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nem rossz kis mese. A sorozat is eléggé nyomasztó tud lenni, ahol néhol ez is. A történet kicsit akadozik, de nem szembeötlő. A gyerekek mindenképp élvezni fogják.

szd91   2015. 07. 22.

Nem volt rossz, de tényleg inkább kisgyerekes mozi. A sorozatot sajnos nem néztem, de névről ismertem így gondoltam tök jó lesz. Egyszer jó is volt, de nem egy shrek, hogy 100-adjára is jó legyen.

london2012   2015. 07. 21.

Kifejezetten gyerekeknek szánt mese az én véleményem szerint csak a kisebbek lettek megcélozva mint célközönség. Aranyos gyerekes családi mesének mondható.

dora298   2015. 02. 17.

Ezt azért elsősorban kicsiknek ajánlanám! :) Nekik biztosan nagyon tetszene! :) A szülők pedig láthatják, hogy ezzel a kis mesével mosolyt csalhatnak a gyerekek arcára! :)

xsusy   2015. 01. 29.

Tegnap néztük meg a moziban. A lányomban csak a gonosz robotok és a gonosz macska maradt meg. Nagyobb gyerekeknek ajánlom.

kasztni   2015. 11. 15.

Hát bőven nem a legjobb gyerekfilm, nem igazán világos, hogy pontosan milyen korosztálynak készült. A nagyobbaknak már bugyuta, viszont a kicsiknek meg lehet, hogy néhol még pont túlságosan összetett. Értem én, hogy olyanra kell csinálni a gyerekfilm... több»

Phalanx   2015. 09. 08.

Hát nem pont ugyanaz, mint a tévé műsor, a gyerekeknek (kicsiknek való alapvetően a Postás Pet, 3 éveseknek mondjuk) nem csak nem tetszik, de nem is értik. Nagyon mellélőttek ezzel az ötlettel az készítők.

Postás Pat valódi neve Patrick Clifton.

(kázsé)

Postás Pat nagyjából 36 éves.

(kázsé)

Az eredeti Postman Pat sorozat stop-motion technikával készült, tehát valódi bábok mozgatásával érték el a hatásokat. Ez a változat azonban 3D-s animációs film.

(kázsé)

Pat hangját két különböző színész adja, Stephen Mangan mikor beszél, és Ronan Keating mikor énekel.

(kázsé)

A filmet majdnem pontosan egy évvel a tervezett időpont után mutatták be.

(kázsé)

A brit gyerekek régi kedvence, Postás Pat egy kitérő erejéig lecserélte a TV-képernyőt a nagyvászonra, sőt bábfigura helyett a számítógép animálja már őt nekünk. De vajon mit szólnak majd a legkisebbek ahhoz, hogy a sorozatból, amelyben Pat kedvesen segíti a kisváros lakóit, egy olyan filmet csináltak, amiben olyan szavak hangzanak el, mint „profitorientált”, „postaágazat” és „marketingigazgató”? több»