Kópé

Ms. Akárki   2019. 09. 25.

Tipikus kutya elveszős gyerkőcmese. De igazán kellemes kikapcsolódás volt számomra is, mert több felnőtteknek célzott poén is van a filmben. Rendkívül humoros, ahogy próbál az elkényeztetett kiskutya beilleszkedni és túlélni.

czerik   2019. 09. 22.

Aranyos mese, csak kár, hogy semmi mondanivalóval sem rendelkezik, ezért a nagyobbaknak annyira nem tud élvezhetővé válni.

jojojo3   2019. 09. 14.

Nehéz rosszat mondani erről a kedves meséről, bár az animáció egy kicsit kezdetleges, de ettől függetlenül szerintem egyaránt élvezetes tudd lenni kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Nem üli meg a gyomrot a sztori, az egyszer biztos. Szóval, én imádtam!

Denisqoo   2019. 09. 13.

egy kicsit úgy éreztem, hogy megvannak ezek a szakadékok, hogy a készítők nem igazán gondoltak az idősebb generációra. Egyszerűen egy kicsit síkegyszerűre sikeredett a történet. De ettől függetlenül egyszer meg lehet nézni.

skyman   2019. 08. 29.

Kedves kis történet egy elkényeztetett kutyusról, aki gazdija halála után kénytelen szembesülni az élet nehézségeivel. Gazdiknak és állatbarátoknak kötelező film.

Talán nem ez lesz az év animációs sikersztorija, de a kisebbeknek biztos tetszeni fog Kopé, az úri kiskutya nagyvilági kalandja. több»

A film összbevétele 1 547 797 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 39 078 985 forintot termelt. A hazai mozik összesen 29 515 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Kópé eredeti nyelvű változatában a népszerű énekes, Jason Mraz kölcsönzi az egyik karakter hangját.

A filmben az ikonikus amerikai rapper, Snoop Dogg is szinkronizált.

A Kópé a karrierje döntő részében animációs szakemberként dolgozó Kevin Johnson második egészestés rendezése.