Kópé

Kópé

Trouble

Kópé élete fenékig tejfel, nem túlzás: jobban él, mint néhány ember. Ám, mikor sajnálatos módon gazdi nélkül marad, váratlan fordulatként kiderül, hogy tulajdonosnője ráhagyta teljes vagyonát, illetve arra, aki az új gazdája lesz. A mohó rokonok nem is haboznak, máris gondjaikba vennék az ebet.… Több

Rendező: Kevin Johnson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kajmán-szigetek
Premier (HU): 2019.09.12. | Telekom TVGO (2021.04.01.)
Forgalmazó: Freeman Film

KULCSSZAVAK

2019.09.25 Ms. Akárki

Tipikus kutya elveszős gyerkőcmese. De igazán kellemes kikapcsolódás volt számomra is, mert több felnőtteknek célzott poén is van a filmben. Rendkívül humoros, ahogy próbál az elkényeztetett kiskutya beilleszkedni és túlélni.

2019.09.22 czerik

Aranyos mese, csak kár, hogy semmi mondanivalóval sem rendelkezik, ezért a nagyobbaknak annyira nem tud élvezhetővé válni.

2019.08.29 skyman

Kedves kis történet egy elkényeztetett kutyusról, aki gazdija halála után kénytelen szembesülni az élet nehézségeivel. Gazdiknak és állatbarátoknak kötelező film.

2019.08.13 Phalanx

Számomra túl egyszerű a cselekmény, de a gyerekek élvezték, és azt hiszem, inkább ők voltak a célközönség.

2019.09.14 jojojo3

Nehéz rosszat mondani erről a kedves meséről, bár az animáció egy kicsit kezdetleges, de ettől függetlenül szerintem egyaránt élvezetes tudd lenni kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Nem üli meg a gyomrot a sztori, az egyszer biztos. Szóval, én imádtam!

A film összbevétele 11 119 498 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 50 065 215 forintot termelt. A hazai mozik összesen 32 922 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Kópé eredeti nyelvű változatában a népszerű énekes, Jason Mraz kölcsönzi az egyik karakter hangját. Szerző: hp

A filmben az ikonikus amerikai rapper, Snoop Dogg is szinkronizált. Szerző: hp

A Kópé a karrierje döntő részében animációs szakemberként dolgozó Kevin Johnson második egészestés rendezése. Szerző: hp

(2019. 09. 16.)
Talán nem ez lesz az év animációs sikersztorija, de a kisebbeknek biztos tetszeni fog Kopé, az úri kiskutya nagyvilági kalandja. Több