Vélemények: Kópé (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

jojojo3   2019. 09. 14.

Nehéz rosszat mondani erről a kedves meséről, bár az animáció egy kicsit kezdetleges, de ettől függetlenül szerintem egyaránt élvezetes tudd lenni kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Nem üli meg a gyomrot a sztori, az egyszer biztos. Szóval, én imádtam!

Denisqoo   2019. 09. 13.

egy kicsit úgy éreztem, hogy megvannak ezek a szakadékok, hogy a készítők nem igazán gondoltak az idősebb generációra. Egyszerűen egy kicsit síkegyszerűre sikeredett a történet. De ettől függetlenül egyszer meg lehet nézni.

skyman   2019. 08. 29.

Kedves kis történet egy elkényeztetett kutyusról, aki gazdija halála után kénytelen szembesülni az élet nehézségeivel. Gazdiknak és állatbarátoknak kötelező film.

Phalanx   2019. 08. 13.

Számomra túl egyszerű a cselekmény, de a gyerekek élvezték, és azt hiszem, inkább ők voltak a célközönség.