Lego Batman - A film

The LEGO Batman Movie

Movieaddicts.hu
2017/02/09

Egy irgalmatlanul vicces animációs filmről van szó, amivel nagy eséllyel, a DC rajongók fognak a legjobban összebarátkozni, de kétlem, hogy bárki rossz szájízzel távozna a moziból. 8/10 Több

Vox.hu
2017/02/11

Értékelés: 8.5/10
A Denevérember üreges talpú verziójának már A LEGO kalandban is akkora volt az arca, hogy alig fért el a szélesvásznon. Ha nem csinálnak neki egy külön mozifilmet, alighanem végighajtott volna a stúdió főnökein a Batmobillal. De megkapta. És mi jártunk vele a legjobban! 85/100 Több

Smoking Barrels
2017/02/13

A Denevérember azon rajongói, akik nemcsak ismerik a karaktert, de még humorérzékük is van, imádni fogják a Lego Batmant (Csakúgy, ahogyan a 10-en éves gyerekek, vagy bárki, aki vevő egy roppant szórakoztató animációs filmre.) Így részemről sem kérdés, hogy ez bizony 8 (nagyon is működő) cápariasztó bat-spray a 10-ből. NANANA menjetek moziba! Több

Supernatural Movies
2017/02/15

Azoknak, akikben még él a gyerek, és A Lego kaland tetszett, garantáltan ez is fog. Akiknek nem, azok ne is próbálkozzanak, bár nagyon tudom őket sajnálni. Szó mi szó, ezt megint jól összerakták! 8/10 Több

Filmertek.blog.hu
2017/02/17

Bájos és humoros másfél óra, ami teljesen elszórakoztat kicsit és nagyot. Batman kedvelőt, Lego kedvelőt. Ugyan messze elmarad a Lego kalandtól, de ha minden ilyen side project ezt a szintet tudná - legalább - nem lenne semmi baj. Több

Hessteg.com
2017/02/22

Lego Batman – A film
Minden szupi szuper, minden olyan jó, hogyha közös a cééél, minden szupi szupeeer… az álmokééért ééélsz. Oppá bocsánat, csak olyan ragadós ez a nóta, hogy ember nem tudja kiverni a fejéből. Viszont tény, hogy sokkal jobban megy a munka, ha ezt dúdolom. Nem csoda, ha egyszer minden szupi szuper. Szuperebb már csak akkor lehetne, ha én lennék Batman.()

Frappamagazin.hu
2017/02/24

Értékelés: 7.5/10
Nem csak kockáknak
Ha más nem is, az egészen biztos, hogy két meghatározó elem mindenki (egészséges) gyermekkorában megfordult: a lego és Batman. És hogy mi történik, ha évekkel később e kettő keveredik, ráadásként megelevenedik? A Lego Batman film vetítésén jártunk.

24.hu
2017/03/09

A legmenőbb Batman-film legóból készült
Egyértelmű volt, hogy az elképesztően sikeres Lego-kalandot további filmek fogják követni, és az sem ért senkit meglepetésként, hogy a 2014-es animációs film legnépszerűbb karakterét, Batmant tették meg az új Lego-film főszereplőjének. Ha eltekintünk bőrlehúzás- és játékreklám jellegétől, könnyű lesz imádni a Lego Batmant, hiszen nemcsak egy zseniális műfajparódia, de még gyerekmeseként is megállja a helyét. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!