Aranyhaj: Örökkön örökké

Tangled Ever After

2021.05.30 Léder Dorottya

Vagy ezerszer láttam, s minduntalan képes vagyok elsírni rajta magam. Csodásabbnál csodásabb zenékkel, s a grafika is igen kedves. Imádom. :)))

2019.08.12 indingo

Inkább a lóról és a kis kaméleonról szólt a story. Helyes volt, helyenként még vicces is, de nm egy nagy eresztés. A nagyfilm azért jobb.

2017.07.18 Deku

Maga az alap történet sem tetszett mert eléggé elcsépelt unalmas gyártmánynak tűnt. Ez még azon is túl megy. Lassú vontatott és humor mentes az egész. Nem bírtam végig nézni.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon édes rövidfilm bár én azért hosszabbra hagytam volna. Jót tett volna ha legalább 10 perces lehetett volna. Pascal nagy kedvenc és persze aranyhaj is, úgyhogy nélkülözhetetlen volt számomra ez az aranyos rövidfilm.

2016.08.30 Szivárvány1

Aranyos rövidfilm ez az Aranyhaj rajfilmből készült különfilm. Minden karakter jól átgondolt volt az Aranyhaj és a nagy gubancban is, így ez ebben a rövidfilmben sincs másként. Izgalmas és aranyos történet. Érdemes megnézni.

2018.10.22 Csillagpor

Nagyon édes és aranyos történet. Alapvetően Aranyhaj egészestés változata is nagyon szép mese csodaszép zenékkel fűszerezve, így ez is levett a lábamról. Gyönyörű animáció és cuki történet. :)

2016.06.28 wooderman

Nagyszerű mese a család minden tagja talál magának való részt, ami tetszik benne.Modern felfogású és stílusu de az alap történet mégis a régi toronyba záros -boszorkányos.

2017.05.29 Zoer8993

Sajnos ez a film nem volt annyira bejövős mint általában a Disney filmek szoktak. Ez inkább a kisebb korosztálynak szól így emiatt nem tetszett. A kicsiknek remek szórakozást okozhat.

2016.10.02 Lost Silver Book

Ezt a kis filmet egy bűbájos kis ráadásnak kell felfogni. Az eredeti sztori után játszódik, a nagy Happy Ending után, ami mint kiderült zökkenősen zárult. Az egész egy aranyos kis bohóckodás a már ismert karakterekkel, főleg a két legjobb mellékszere... Több

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos rövidfilm ez. A Aranyhaj - nagy gubanc mesét is az okos Disney-k közé sorolnám. Tényleg női erőt képvisel és nem csak a tunyulásra, sminkelgetésre és várjunk csak semmittéve a szőke hercegre támát képviseli. De közben nagyon jól szórakoztat is.

2016.06.30 Bog1

Családi, esti kis kikapcsolódásnak tökéletes a mese és ez a kis rövidfilmes szösszenet is. Szórakoztató és vicces. A szereplők nagyon jól el vannak találva benne. Az állatok karakterei szintén nagyon jól fel vannak építve. A kaméleonon és a lovon, Ma... Több

2016.07.31 Fanni11

Nekem ez a film egy újjab Disney film volt, persze a karakterek nagyon szerethetők, de én nem fogom ezt a filmet a kedvenc rajzfilmem ként emlegetni. Az is igaz, hogy ez a film gyerekeknek készült én meg már nem abba a korosztályba tartozom, de az öcsémnek tetszet így elérte a kellő hatást!

2016.07.30 Kardos

Cuki film lett ez a Disney mese, rövidfilm is. Amúgy is édes a mese, de ez a rövidfilm a házassággal nagyon édes lett tényleg. Kitartóak a szereplők az biztos. A kaméleon, a hercegnő háziállatkája meg egyszerűen elolvasztóan aranyos.

2016.07.26 Karolyka

Szeretem a rövidmeséket megnézni főleg kora reggel. Jól beindítja a lassú és lusta agyat egy újabb dolgos hétköznapra. Az aranyhaj amúgy is nagyon eredeti és cuki Disney mese, úgyhogy nyilvánvaló volt hogy a rövidfilmje is nagyon aranyos lesz.