Micimackó és a mézet termő fa

Micimackó és a mézet termő fa

Winnie the Pooh and the Honey Tree
Timon

Micimackó, aki híres arról, hogy szereti a mézet, egy mézet termő fát talál. Miután nem sikerül a felmászás, kölcsönkér Róbert Gidától egy lufit, bekeni magát sárral és felemelkedik a méhekhez "inkognítóban", mint egy kis fekete esőfelhő. Miután megmenekül a mérges méhektől, Micimackó úgy dönt, hogy "régi módon" jut mézhez: meglátogatja Nyuszit, de miután minden mézet magába töm Nyuszinál, a kijáratnál beragad...

Premier: 1966.02.04.
Több

2023.09.12 Timon

Hogy ezt milyen sokat néztem, főleg kisebb koromban! Persze ma is nézek Micimackót, nosztalgiázásból legalább. Máig vicces, ahogy azért tornázik, hogy még jobban megéhezzen. Gyönyörű és léleksimogatóan szép zene kísér el a mesében elejétől végéig. Az... Több

2019.08.11 Ms. Akárki

Imádja az egész család már a kezdetek óta a Micimackó meséket. Mindegyik egy kis különálló kaland a csacsi öreg medvével akit már annyira megszerettünk az évek alatt. Izgalmasabbnál izgalmasabb kalandokba keveredik és ez adja a történet sava borsát.

2016.04.30 angel001

Robert Gida és az ő kis plüss állatainak kalandozása a képzelet világában.Érdekes elképzelés, még érdekesebb karakterekkel.Kicsiknek igazi kics lehet a mese,nagyobbak már mást is meglátnak benne.

2016.02.28 Kicc

Szerintem mondhatom, hogy a legnagyobb Disney klasszikus. Nincs olyan, aki ne ismerné Micimackó történetét, aki beszorul a mézfa odújába, aztán nyuszi barlangjába, de mindig ott vannak a barátai, hogy szó szerint is kihúzzák a bajból. Újra és újra meg tudnám nézni.

2016.12.22 mártilány

ez az egyik része az eredeti Micimackó mesének, kb. fél óra belőle. imádom a reggeli tornát és amikor beragad a nyúlüregbe, ennél jobbat még nem találtak ki egyik új Micimackó-történetben sem, aranyos, néha kicsit együgyű, de nagyon szeretnivaló :)

Az volt a Disney eredeti terve, hogy ürge karakterére cserélik le Malackát, ezért hangzik el az ürge szájából többször is: "Nem vagyok benne a könyvben". Később azonban mindkét karaktert megtartották.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Micimackó első rövidfilmje.Szerző: magyaristvan