Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Asterix: Az istenek otthona (2014)

Astérix: Le domaine des dieux

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Egész jó lett ez a folytatás is, de ez már közel sem olyan minőségi mint a régebbi rajzolt változatai. Itt is jól ütnek a poénok, de kicsit elkényelmesedtek az írok. Tipikus mese, klasszikus humor, gyengécske látványvilág.

dulkap   2015. 08. 12.

Hozta azt a humoros és szeretni való szintet, amit általában az Asterix történetek. Sajnos a filmfeldolgozások a végére már elfáradtak, pedig az első kettőt bármikor megtudom nézni és még az olimpiás rész sem volt rossz. De szerencsére itt újra remek... több»

Deku   2017. 07. 17.

Az összes Asterix film tetszett és a mese is. Ez a rész is pont ugyanazt a színvonalat hozza ami az összes többinél megtalálható, humor, pörgés és akció.

Thibo84   2019. 04. 18.

Asterix és Obelix kalandjait mindig is imádtam. És ez az alkotás sem lóg ki a sorból. A grafikában semmi kivetnivalót nem találtam, a történet jól fel van építve és humoros is.

andor50   2016. 04. 18.

Nekem nagyon tetszett az animáció stílusa, számomra egész látványos volt. A mesének nagyon jó az atmoszférája, vicces is kellőképpen, még a történet is elmegy. Bírom Asterix és Obelix kalandjait, itt sem csalódtam egy cseppet sem.

gyorfigyuri10   2018. 10. 12.

Nagyon jó lett ez a rész akárcsak a többi, és a mese is. Megunhatatlanok ezek a figurák. Vicces és pörgős kis film . Ajánlom!

czerik   2018. 07. 17.

Jó film, ajánlom mindenkinek. Humoros film.

Az Istenek otthonába elküldött római család sokkal nagyobb szerepet kap a filmben, mint a képregényben. Noha a férj, Pocimanusz megjelenésében nagyon hasonlít a képregényhez, a feleség, Dulcia egészen másképp néz ki, valószínűleg a szinkronszínésznő, Géraldine Nakache ihlette. A fiának, Almaszósznak nincs képregény hasonmása.

(Thibo84)

Ha csak az animált Asterix filmeket nézzük, akkor ez a kilencedik a sorban.

(ps)

Artus de Penguern nem láthatta a kész filmet, ugyanis a színész röviddel a szinkronforgatás után elhunyt.

(ps)

A film elkészítése négy évig tartott.

(ps)

Az a jelenet, amelyben Asterix felmászik az épületre, a kultikus King Kong (1933) című filmre utal.

(ps)

A legelső film, az Asterix, a gall (1967) óta csupán Asterix szinkronhangját nem cserélték, a szerepben változatlanul Roger Carel szólal meg.

(ps)

Ez az első alkalom, hogy Asterix és Obelix kalandjai 3D-s animáció formájában kerültek moziba.

(ps)

Sajnos azt nem mondanám, hogy többször nézős, de egyszer érdemes vele próbát tenni. több»