Asterix: Az istenek otthona (2014)

Astérix: Le domaine des dieux

dulkap   2015. 08. 12.

Hozta azt a humoros és szeretni való szintet, amit általában az Asterix történetek. Sajnos a filmfeldolgozások a végére már elfáradtak, pedig az első kettőt bármikor megtudom nézni és még az olimpiás rész sem volt rossz. De szerencsére itt újra remek formában van a páros és a többiek. Szülőnek és gyereknek egyaránt nézhető.

Deku   2017. 07. 17.

Az összes Asterix film tetszett és a mese is. Ez a rész is pont ugyanazt a színvonalat hozza ami az összes többinél megtalálható, humor, pörgés és akció.

thedarkman99   2018. 10. 12.

Nagyon jó lett ez a rész akárcsak a többi, és a mese is. Megunhatatlanok ezek a figurák. Vicces és pörgős kis film . Ajánlom!

andor50   2016. 04. 18.

Nekem nagyon tetszett az animáció stílusa, számomra egész látványos volt. A mesének nagyon jó az atmoszférája, vicces is kellőképpen, még a történet is elmegy. Bírom Asterix és Obelix kalandjait, itt sem csalódtam egy cseppet sem.

czerik   2018. 07. 17.

Jó film, ajánlom mindenkinek. Humoros film.

Ha csak az animált Asterix filmeket nézzük, akkor ez a kilencedik a sorban.

(ps )

Artus de Penguern nem láthatta a kész filmet, ugyanis a színész röviddel a szinkronforgatás után elhunyt.

(ps )

A film elkészítése négy évig tartott.