Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Asterix: Az istenek otthona (2014)

Astérix: Le domaine des dieux

Vélemények: Asterix: Az istenek otthona (2014)

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Egész jó lett ez a folytatás is, de ez már közel sem olyan minőségi mint a régebbi rajzolt változatai. Itt is jól ütnek a poénok, de kicsit elkényelmesedtek az írok. Tipikus mese, klasszikus humor, gyengécske látványvilág.

dulkap   2015. 08. 12.

Hozta azt a humoros és szeretni való szintet, amit általában az Asterix történetek. Sajnos a filmfeldolgozások a végére már elfáradtak, pedig az első kettőt bármikor megtudom nézni és még az olimpiás rész sem volt rossz. De szerencsére itt újra remek... több»

Deku   2017. 07. 17.

Az összes Asterix film tetszett és a mese is. Ez a rész is pont ugyanazt a színvonalat hozza ami az összes többinél megtalálható, humor, pörgés és akció.

Thibo84   2019. 04. 18.

Asterix és Obelix kalandjait mindig is imádtam. És ez az alkotás sem lóg ki a sorból. A grafikában semmi kivetnivalót nem találtam, a történet jól fel van építve és humoros is.

andor50   2016. 04. 18.

Nekem nagyon tetszett az animáció stílusa, számomra egész látványos volt. A mesének nagyon jó az atmoszférája, vicces is kellőképpen, még a történet is elmegy. Bírom Asterix és Obelix kalandjait, itt sem csalódtam egy cseppet sem.

gyorfigyuri10   2018. 10. 12.

Nagyon jó lett ez a rész akárcsak a többi, és a mese is. Megunhatatlanok ezek a figurák. Vicces és pörgős kis film . Ajánlom!

czerik   2018. 07. 17.

Jó film, ajánlom mindenkinek. Humoros film.

zsani   2018. 01. 28.

A filmek is nagyon jól sikerültek, úgy mint ez a mese is. Tele van poénokkal, megunhatatlan és jópofa karakterek.

angel001   2016. 04. 30.

Asterixnek és Obelix réges régen,gyermekkoromban még nagy kedvencem volt,örültem hogy feldolgozták, és végre újra nézhetem :) Hát nagy csalódás volt. Ennek a filmnek nem áll jól a digitalizálás, az újítás.:(

Blindspot   2015. 10. 21.

Nem jött be sajnos. Próbáltam kihúzni a legvégéig, de egy olyan jó fél óra után azt mondtam, hogy oké ennyi volt és kikapcsoltam. Ritka gyengék a karakterek és az egész koncepció olyan vontatott és gyenge volt.

Bog1   2016. 07. 19.

Ez is aranyos kis Asterix mesének sikerült. Mindig jókat derülünk rajta ha unokatesóimra kell vigyáznom. Mindig eredeti rajzfilm, animációs film lesz az asterixek. Kár hogy a mai gyerekek már nem az ilyen meséken nőnek fel. Ezek tényleg tanulságosak és fontos dolgokra tanítanak meg melyek elengethetetlenek.

Mulds   2016. 06. 11.

Odáig voltam ettől a filmtől és örülök, hogy megnéztem. Nem egy üres sablonos kis történetet felvázoló film volt ez és ez nagyon tetszett benne. Erős potenciállal rendelkezik, amit bárki könnyen megkedvelhet.

nikiszalanics   2015. 01. 29.

Az Asterix és Obelix mesék mindig jók, sokat lehet rajtuk nevetni, akárcsak ezen, ez sem okozott csalódást.

miska1967   2015. 02. 01.

Az Asterix és Obelix mesék mindig jók, úgy mint a filmek is, sokat lehet rajtuk nevetni, ez sem okozott csalódást.

J.Fatime   2015. 02. 01.

Ezek az Asterix mesék mindig nagyon jók,viccesek!A filmek is jók de nekem valahogy a mese jobban átjön!A szereplők magyar hangja kifejezetten tetszik,nagyon jól eltalálták,hogy melyik szereplőhöz milyen hang illik!

RobThe10   2015. 02. 12.

Úgy mentem be a moziba hogy na mégegy Asterix film.. De ez a mese annyira jó volt, hogy csak álmúltam és bámúltam.. Aki tudja nézze meg! :)

Peeves112   2015. 08. 07.

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

marcibodri   2015. 10. 03.

ez is nagyon jó volt, bár az Asterix rajzfilmek nem olyan változó színvonalúak, mint a nagyjáték filmek. A történet jó, (képregényból készült) Mindenkinek ajánlom.

csucsi0411   2015. 01. 26.

Mindig is imádtam az Asterix és Obelixet, ez sem okozott csalódást!

laszlototh   2015. 02. 15.

Unokaöcsémmel mentem el rá moziba! Mindketten remekül szórakoztunk. Mindenkinek ajánlom!

Dtennant21   2015. 02. 24.

Sajnálom hogy nem élőszereplős filmet csináltak, de így is szerethető mese lett! Asterix és Obelix kalandja mindig szerethető.

tothtamas   2015. 02. 13.

Aki szereti ezt a két párost , az mindenképp nézze meg! Nagyon jó! Asterix és Obelix hozza a formáját, ismét humorosak, szórakoztatóak és az animációs minőségére sem lehet panasz.

orevivien   2015. 02. 14.

Nagyon jó , pörgős és fordulatos mesefilm! Minden gyereknek ajánlott!

FANNA   2015. 02. 25.

Nagyon aranyos kis film, örülök, hogy ez nem egy a sok Asterix film közül, hanem ez az egyik legjobb!!!

mneviki   2015. 02. 12.

Nagyon szórakoztató :) mindig képes megnevettetni....... érdemes megnézni.

mozimániás1992   2015. 01. 23.

én a legjobban a Gyűrűk Ura parodián röhögtem, csodaturmix- al :D

Norbi   2015. 02. 25.

Asterix és Obelix kisgyermekként is imádtam! Vicces szórakoztató mindig lehet nevetni bármilyen korban!

dora298   2015. 02. 17.

Olyan szórakoztató egy mese! :) Bár az tény, hogy a mostani verzió nem jobb a réginél, legalábbis én így gondolom! De attól még jóó! :)

FCSZ   2015. 02. 14.

Már sok Asterix film készült (rendes és animáció is), melyek közül ez az egyik leg viccesebb és mozzanatosabb film. Szerintem érdemes megnézni gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt!

Ágnes   2015. 01. 27.

Nagy mese rajongó vagyok még mindig, de ez a mese mindent visz. Vicces! Nállam 5-ös