Filmek:
2018
2019
2020
2021

Asterix: A varázsital titka (2018)

Astérix: Le secret de la potion magique

Thibo84   2018. 12. 29.

Volt ma szerencsém megnézni a gallok legújabb kalandját. Jól szórakoztam rajta, volt benne elég szép számban humor, amit a gyerekek is élveztek, bár a grafika sajna nem volt az igazi és a 4 évvel ezelőtti Asterix - Az istenek otthona magyar hangjait is hiányoltam, egy kivételével, senki nem tért vissza. Ez lehangolt egy kissé. Pár helyen, ami ritka volt hála az égnek, összecsapott, a részek között nem volt igazi átmenet, kapkodósra sikeredett, de lényegében egy kellemes kikapcsolódás az egész családnak.

Csillagpor   2019. 01. 06.
Gyerekeknek és felnőtteknek is szórakoztató általában

Összességében kellemes kikapcsolódást nyújtott az egész családnak, bár tény hogy a gyerekek ezt a mesét jobban fogják élvezni. Az animáció korrekt, bár zavart hogy a szinkronhangok most megváltoztak sok karakternél, ha jól vettem észre.

Bibabac   2019. 01. 07.

12 éves öcsémmel és 16 éves húgommal néztük meg a filmet. Tipikus, családbarát, aranyos gyerekmese. Öcsém kifejezetten élvezte, mi ketten nem voltunk odáig érte. A történet egyszerű, néha számomra érthetetlen vagy logikátlan, de nem sokat zavart. A humora elmegy, az animáció nézhető. Kisebb gyerekek számára tökéletes film lehet, de a nagyobbak már többre vágynak.

Ximpi   2019. 01. 04.

Teljesen korrekt kis animációs filmecske, gyors, lendületes, nem igazán hagy időt az unalomra, ezt pedig kimondottan tudom értékelni. A magyar szinkront kiemelném, igen jól eltalálták az egyes karakterekhez passzoló hangokat. A varázsital titka összességében egy kellemes animációs mese, ami nem váltja meg a világot, de arra, amire szánták, abszolút megfelelő.

Denisqoo   2019. 01. 03.

Az Asterix: A varázsital titka tipikusan az a mese, ami az egész családnak nagyszerű kikapcsolódást tud nyújtani. Humoros, szórakoztató, tanulságos és nagyon ízlésesen animált film, simán többször is újranézhető. Nem állítom, hogy évek múlva is beszélni fogunk róla, de mi kimondottan élveztük. Részemről jár rá a négy csillag.

Louis Clichy rendező elmondta, hogy a film elkészítése közel öt évet vett igénybe.

Christian Clavier immáron harmadik alkalommal kölcsönzi a hangját Asterixnek.

Az Istenek otthonával ellentétben a folytatás középpontjában ezúttal nem a rómaiak és Caesar állnak.