A mogyoró-meló 2

A mogyoró-meló 2

The Nut Job 2: Nutty by Nature
P

Grimbusz és barátai, Haver, Andie és Bizsu élnek, mint hal a vízben, jobban mondva, mint rágcsáló a mogyiboltban. Ám az idilli állapotnak egyszeriben vége szakad, amikor imádott éléskamrájuk a levegőbe repül. Fedél nélkül maradni még egy mókusnak is kemény dió, szerencsére azonban az árnyas… Több

Forgatókönyvíró: Peter Lepeniotis
Ország: Kanada
Premier (HU): 2017.08.17.

2019.07.28 Ms. Akárki

Rendkívül édes mese. Izgalmas kaland ismért, talán még jobb is mint az első rész mivel sokkal fantáziadúsabbra sikerült az alapprobléma, ami miatt ismét a túlélésért, élelemszerzésért harcolnak.

2019.07.16 HercegPeter

Az első részt még moziban láttam, de szinte alig emlékszem belőle valamire. Ez a második rész sem egy nagy durranás de egyszer nézhető. A történet teljesen sablonos. A szereplők, a csavarok és a befejezés is egytől-egyig közhelyesek. Ettől eltekintve... Több

2018.10.28 P

Ez is tetszett, mint az első rész és tökéletesen bemutatja a valóságot, hogy akinek pénze van és hatalma, az bármit megtehet. A gyerekeknek jó kis mese, de a mondanivalója inkább a felnőtteknek szól.

2017.08.25 tomvétsz

Minden közhelyessége ellenére-főleg hogy a jó legyőzi a rosszat, stb.-egy nagyon jó kis dolog, kicsiknek is mehet bátran!

2017.08.18 petera050

Azért nem volt borzasztó, a gyerekeken biztosan tetszeni fog, de az 12 +-os korosztály számára már kevésbé befogadható. Nem győzött meg, de a közepesnél nem mondanám rosszabbnak.

A film összbevétele 65 146 020 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 111 851 475 forintot termelt. A hazai mozik összesen 88 428 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Johnny karakterét az első részben Joe Pingue szinkronizálta. A folytatásban vette át a karaktert. Szerző: hp

A Mogyoró meló 2 premierje eredetileg 2016. január 15-én lett volna, azonban a bemutatót végül 2017. májusára halasztották. Szerző: hp

2014. január 23-án jelentették be hivatalosan, hogy elkészül a folytatás. Szerző: hp

A 2014-es Mogyoró meló folytatása.Szerző: hp