A mogyoró-meló 2 (2017)

The Nut Job 2: Nutty by Nature

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Rendkívül édes mese. Izgalmas kaland ismért, talán még jobb is mint az első rész mivel sokkal fantáziadúsabbra sikerült az alapprobléma, ami miatt ismét a túlélésért, élelemszerzésért harcolnak.

HercegPeter   2019. 07. 16.

Az első részt még moziban láttam, de szinte alig emlékszem belőle valamire. Ez a második rész sem egy nagy durranás de egyszer nézhető. A történet teljesen sablonos. A szereplők, a csavarok és a befejezés is egytől-egyig közhelyesek. Ettől eltekintve... több»

P   2018. 10. 28.

Ez is tetszett, mint az első rész és tökéletesen bemutatja a valóságot, hogy akinek pénze van és hatalma, az bármit megtehet. A gyerekeknek jó kis mese, de a mondanivalója inkább a felnőtteknek szól.

tomvétsz   2017. 08. 25.

Minden közhelyessége ellenére-főleg hogy a jó legyőzi a rosszat, stb.-egy nagyon jó kis dolog, kicsiknek is mehet bátran!

Buffy   2017. 08. 22.

Nagyon jót szórakoztunk rajta a feleségemmel együtt, sokkal jobban bejött mint az első rész. Biztos vagyok benne, hogy a kölykök is imádni fogják...:D

petera050   2017. 08. 18.

Azért nem volt borzasztó, a gyerekeken biztosan tetszeni fog, de az 12 +-os korosztály számára már kevésbé befogadható. Nem győzött meg, de a közepesnél nem mondanám rosszabbnak.

A film összbevétele 65 146 020 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 111 851 475 forintot termelt. A hazai mozik összesen 88 428 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Johnny karakterét az első részben Joe Pingue szinkronizálta. A folytatásban Sebastian Maniscalco vette át a karaktert.

A Mogyoró meló 2 premierje eredetileg 2016. január 15-én lett volna, azonban a bemutatót végül 2017. májusára halasztották.

2014. január 23-án jelentették be hivatalosan, hogy elkészül a folytatás.

A 2014-es Mogyoró meló folytatása.

A Mogyoró meló 2 Will Arnett második animációs filmje 2017-ben. A másik a Lego Batman volt.