Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Nyúl Péter 2 - Nyúlcipő (2021)

Peter Rabbit 2: The Runaway

PadmeAmidala   2021. 07. 28.

Nem rossz, de az első jobb és eredetibb volt. Egy idő után unalmasak lettek a poénok. Domhnall Gleeson viszont jól alakított szerintem. Tényleg inkább gyerekeknek ajánlom ezt a részt, az első része szerintem felnőtteknek is jobban tetszhet. Egy 7/10-et megérdemel, mert még így is egész jó szórakozás.

Artemisia   2021. 07. 08.

Súlytalan folytatás

Beatrix Potter több mint 100 éves klasszikusa a múlt századbéli Anglia festői vidéki tájaira kalauzol, szereplői pedig a helyi élővilág állatai. Egyik legnépszerűbb figurájának, Nyúl Péternek a történetét 1893-ban vetette papírra először egy levél fo... teljes kritika»

7ETEDIK   2021. 06. 27.

Aranyos kis mese jól animált és cuki állatkákkal, bár azt nem egészen értettem, mit keresnek macskák egy vegán bandában.

Milán   2021. 06. 25.

Én már az első részt is imádtam, nem volt ez szerencsére másként a folytatással sem. Hihetetlenül cukik a nyuszik, a humora pedig szerintem felejthetetlen. Tessék megnézni!

KCintia   2021. 07. 23.

A saját kis véleményem szerint az első rész színvonalát nem üti meg annyira, de abszolút élvezetes. Ugyanúgy megmaradt aranyos, viccesnek ez a film, csak egy fokkal gyengébbre sikeredett.

n,n,n   2021. 06. 22.

Nagyon hunoros kis mesefilm, ami nyilván a gyerekek célközönségét erősíti meg elég durván, de szerintem a felnőttek is elmosolyodnak rajta egyszer-kétszer. Persze nemcsak humorban gazdag a film, hanem izgalmas és fordulatos is.

A film összbevétele 153 736 536 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 153 701 670 forintot termelt. A hazai mozik összesen 109 069 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Akárcsak a 2018-as Nyúl Péterben Felix D'eer esetében, Barnabas karaktere sem szerepelt eredetileg Beatrix Potter történeteiben. A karaktert a forgatókönyvírók kimondottan ehhez a filmhez írták.

A Nyúl Péter 2. Beatrix Potter azonos című világszerte népszerű elbeszélésein alapszik.

A folytatása az első rész főbb szereplőinek hangját kölcsönző összes színész visszatért, köztül James Corden, Daisy Ridley, Elizabeth Debicki és Margot Robbie, és ismét a vásznon láthatjuk Rose Byrne és Domnhall Gleeson párosát. A színészgárdához 2019. februárjában csatlakozott hivatalosan a Golden Globe-díjra jelölt David Oyelowo.

A Sony Pictures 2018. májusában jelentette be, hogy elkezdték a 2018-as Nyúl Péter folytatásának fejlesztését, de a stúdió végül kihátrált a produkció mögül.

A film forgatása 2019. februárjában kezdődött meg.