Nyúl Péter 2 - Nyúlcipő (2021)

Peter Rabbit 2: The Runaway

Milán   2021. 06. 25.

Én már az első részt is imádtam, nem volt ez szerencsére másként a folytatással sem. Hihetetlenül cukik a nyuszik, a humora pedig szerintem felejthetetlen. Tessék megnézni!

n,n,n   2021. 06. 22.

Nagyon hunoros kis mesefilm, ami nyilván a gyerekek célközönségét erősíti meg elég durván, de szerintem a felnőttek is elmosolyodnak rajta egyszer-kétszer. Persze nemcsak humorban gazdag a film, hanem izgalmas és fordulatos is.

[email protected]   2020. 11. 07.

Kijött a Nyúl Péter 2! Jó lesz?

Reménykedjünk egyben: hasonlóan ugyanolyan jó lesz, mint az 1. rész, mert az előző rész az vicces, vagányra sikeredett.

Akárcsak a 2018-as Nyúl Péterben Felix D'eer esetében, Barnabas karaktere sem szerepelt eredetileg Beatrix Potter történeteiben. A karaktert a forgatókönyvírók kimondottan ehhez a filmhez írták.

A Nyúl Péter 2. Beatrix Potter azonos című világszerte népszerű elbeszélésein alapszik.

A folytatása az első rész főbb szereplőinek hangját kölcsönző összes színész visszatért, köztül James Corden, Daisy Ridley, Elizabeth Debicki és Margot Robbie, és ismét a vásznon láthatjuk Rose Byrne és Domnhall Gleeson párosát. A színészgárdához 2019. februárjában csatlakozott hivatalosan a Golden Globe-díjra jelölt David Oyelowo.

A Sony Pictures 2018. májusában jelentette be, hogy elkezdték a 2018-as Nyúl Péter folytatásának fejlesztését, de a stúdió végül kihátrált a produkció mögül.

A film forgatása 2019. februárjában kezdődött meg.