Nyúl Péter 2 - Nyúlcipő

Peter Rabbit 2: The Runaway

2023.03.18 BoBamburg

A Nyúl Péter első része nálam nagyon betalált, így tökre vártam a második részt is, de picit csalódás volt, mert minőségben jóval alulmúlta az elődjét. A poénok nem működnek annyira, a történet erőltetett. Kár érte.

2021.07.08 Artemisia

a nap véleménye

Súlytalan folytatás

Beatrix Potter több mint 100 éves klasszikusa a múlt századbéli Anglia festői vidéki tájaira kalauzol, szereplői pedig a helyi élővilág állatai. Egyik legnépszerűbb figurájának, Nyúl Péternek a történetét 1893-ban vetette papírra először egy levél fo... Teljes kritika

2021.10.21 VvV

Sok-sok jó ötlet volt ebben a részben is. Helyesek a szereplők, és pörgős a történet.

2022.12.04 Zsolt Szabó

Nyúlcipőre fel!

A 2018-as Nyúl Péter című film folytatása. Bea és Thomas házassága, valamint a Péter és barátai kalandjain alapuló elismert regény megjelenése után Péter úgy érzi, mindenki csak lázadónak látja. Így amikor Bea és Thomas úgy dönt, hogy kirándulnak, Péter úgy látja, hogy ez egy lehetőség a menekülésre. Maga a film aranyos, félig animált és félig élőszereplős film, ami végül világviszonylatban sok nézőt csalogatott be a mozikba, több mind valószínű gyermekes családokat, mivel ez a film nekik készült. Felnőtt fejjel picit gyerekes alkotás minden téren, de kikapcsolódik vele az ember. Az első rész sikere után egyértelmű volt, hogy jön a folytatás, de én úgy éreztem, hogy abban a filmben minden benne volt, ami szerethetővé tette a karaktereket, Will Gluck rendező marad a fedélzeten, de ő és az élőszereplők, Rose Byrne és Domhnall Gleeson is picit szürkék voltak az első részhez képest, akár az egész film is. Gyermekes családoknak tökéletes kikapcsolódást, de nálam ez csak 5/10-t ér eme alkotás.

2021.06.27 HE7EDIK

Aranyos kis mese jól animált és cuki állatkákkal, bár azt nem egészen értettem, mit keresnek macskák egy vegán bandában.

2022.02.03 Klauka89

Ha lehet, nekem ez talán még jobban tetszett, mint az első. "A hűtőben tartják a paradicsomot, és még mi vagyunk állatok?" Imádni valóak voltak a karakterek mind!

2021.12.21 Lonka

Az első részhez hasonlóan egy helyes történet. A karakterek még imádni valóbbak.

2022.03.26 kevelin

Aranyos film, bár nekem az első rész sokkal jobban tetszett.

2021.07.28 stewie_griffin_2005

Nem rossz, de az első jobb és eredetibb volt. Egy idő után unalmasak lettek a poénok. Domhnall Gleeson viszont jól alakított szerintem. Tényleg inkább gyerekeknek ajánlom ezt a részt, az első része szerintem felnőtteknek is jobban tetszhet. Egy 7/10-et megérdemel, mert még így is egész jó szórakozás.

2021.06.25 Milán

Én már az első részt is imádtam, nem volt ez szerencsére másként a folytatással sem. Hihetetlenül cukik a nyuszik, a humora pedig szerintem felejthetetlen. Tessék megnézni!

2021.07.23 KCintia

A saját kis véleményem szerint az első rész színvonalát nem üti meg annyira, de abszolút élvezetes. Ugyanúgy megmaradt aranyos, viccesnek ez a film, csak egy fokkal gyengébbre sikeredett.

2021.06.22 n,n,n

Nagyon hunoros kis mesefilm, ami nyilván a gyerekek célközönségét erősíti meg elég durván, de szerintem a felnőttek is elmosolyodnak rajta egyszer-kétszer. Persze nemcsak humorban gazdag a film, hanem izgalmas és fordulatos is.