Az életteli Vivo (2021)

Vivo

Erika Czeglédi   2021. 08. 21.

Zseniális

Nagyon szuper zenék, és a történet is szuper. Nagyon kedves animációs film. Szuper kis majom és jó történet. Mindenkinek ajánlom, nézzétek meg!

KCintia   2021. 08. 07.

Szerethető

Vannak benne némi túlzások, de ennek ellenére is élvezhető és szerethető mesére sikeredett. Tetszettek a megjelenítések, néhány dal is kellemes volt a számomra vagy "menő". A mese mondanivalója eléggé komoly volt egyébként szerintem, és egyben szép is. A karakterek is kedvelhető figurák voltak.

Gulyware   2021. 08. 09.

Örömteli animációs film élénk színekkel, fülbemászó dallamokkal és remek szinkronokkal. Páratlan szórakozás volt számunkra.

A film összbevétele 276 764 dollár volt (imdb.com).

A Vivo a Sony Animation 24. egészestés animációs filmje.

Ez a Sony Pictures Animation első musicalje.

A film fejlesztése eredetileg a DreamWorks berkein belül kezdődött meg 2010-ben, de miután a stúdió elvetette a projektet, a Sony Pictures Animation vette át a fejlesztést 2016-ban.

2016. december 14-én jelentették be, hogy a népszerű színész, Lin-Manuel Miranda (aki forgatókönyvíróként is kivette a részét a munkálatokból) 11 új dalt készít a filmhez.

A film premierjét eredetileg 2020. december 18-ra tűzték ki, azonban a koronavírus-járvány miatt a bemutatót végül 2021 nyarára halasztották.