Orosz István   2017. 07. 27.

Nekem nagyon tetszi. Jó kis történet vicces. Tetszik nagyon a Timon, és Pumba szemszögéből, így legalább megismerjük az előző életüket, na meg hogyan történtek valójában a dolgok.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Nem, nem és nem. Nem kellett volna. Óriási hiba volt. Ezzel tudnám összefoglalni azokat az érzéseket, amelyek a film kapcsán felmerültek bennem. Jó, hogy vicces Timon és Pumba, de nem olyan fajsúlyosak, hogy egy egész filmet kitöltsenek.

Norbert93   2018. 10. 13.

Végtelenül felesleges volt, gyakorlatilag tényleg csak az Oroszlánkirály fele, ahogy az eredeti címe is mutatja. ( Bár ha a fele lenne akkor 4*ot kapna, inkább 1/8) Az eredeti mű idétlen és még egyszer hangsúlyozom FELESLEGES újraértelmezése.

Loborg   2015. 09. 29.

Nem igazán mondhatnám , hogy szeretem a rajzfilm- folytatásokat , de ez kivételesen jól sikerült, érdekes , vicces. Többször újranéztem már és még fogom is.

Balint   2016. 02. 12.

Nah ez az ami nem kellett volna, a klasszikus első részt más komolytalan szemszögből mutatja be, úgy emlékszem végig sem bírtam nézni.