Timon   2019. 12. 07.

Különálló történetként is imádom,nem számít,ha nem közvetlenül folytatás. Erősen ismerősek voltak a jelenetek nagy részben az első résszel,de ahogy humorral el vannak látva,lazán pótolták. 10/10

Orosz István   2017. 07. 27.

Nekem nagyon tetszi. Jó kis történet vicces. Tetszik nagyon a Timon, és Pumba szemszögéből, így legalább megismerjük az előző életüket, na meg hogyan történtek valójában a dolgok.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Izgalmas és vicces volt, hogy Timon és Pumba szemszögéből mutatták be Simba megmentését, felnevelését és hogy hogyan segítettek neki visszaszerezni a trónt.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Nem, nem és nem. Nem kellett volna. Óriási hiba volt. Ezzel tudnám összefoglalni azokat az érzéseket, amelyek a film kapcsán felmerültek bennem. Jó, hogy vicces Timon és Pumba, de nem olyan fajsúlyosak, hogy egy egész filmet kitöltsenek.

Loborg   2015. 09. 29.

Nem igazán mondhatnám , hogy szeretem a rajzfilm- folytatásokat , de ez kivételesen jól sikerült, érdekes , vicces. Többször újranéztem már és még fogom is.

Norbert93   2018. 10. 13.

Végtelenül felesleges volt, gyakorlatilag tényleg csak az Oroszlánkirály fele, ahogy az eredeti címe is mutatja. ( Bár ha a fele lenne akkor 4*ot kapna, inkább 1/8) Az eredeti mű idétlen és még egyszer hangsúlyozom FELESLEGES újraértelmezése.

Balint   2016. 02. 12.

Nah ez az ami nem kellett volna, a klasszikus első részt más komolytalan szemszögből mutatja be, úgy emlékszem végig sem bírtam nézni.