Az oroszlánkirály 3: Hakuna Matata

2021.01.03 Balogh384866

Adamm

Jó film.

2017.07.27 Orosz István

Nekem nagyon tetszi. Jó kis történet vicces. Tetszik nagyon a Timon, és Pumba szemszögéből, így legalább megismerjük az előző életüket, na meg hogyan történtek valójában a dolgok.

2019.07.30 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Izgalmas és vicces volt, hogy Timon és Pumba szemszögéből mutatták be Simba megmentését, felnevelését és hogy hogyan segítettek neki visszaszerezni a trónt.

2017.03.14 GedyPapa

Nem, nem és nem. Nem kellett volna. Óriási hiba volt. Ezzel tudnám összefoglalni azokat az érzéseket, amelyek a film kapcsán felmerültek bennem. Jó, hogy vicces Timon és Pumba, de nem olyan fajsúlyosak, hogy egy egész filmet kitöltsenek.

2015.09.29 Loborg

Nem igazán mondhatnám , hogy szeretem a rajzfilm- folytatásokat , de ez kivételesen jól sikerült, érdekes , vicces. Többször újranéztem már és még fogom is.

2019.12.07 Timon

Különálló történetként is imádom,nem számít,ha nem közvetlenül folytatás. Erősen ismerősek voltak a jelenetek nagy részben az első résszel,de ahogy humorral el vannak látva,lazán pótolták. 10/10

2018.10.13 Norbert93

Végtelenül felesleges volt, gyakorlatilag tényleg csak az Oroszlánkirály fele, ahogy az eredeti címe is mutatja. ( Bár ha a fele lenne akkor 4*ot kapna, inkább 1/8) Az eredeti mű idétlen és még egyszer hangsúlyozom FELESLEGES újraértelmezése.

2016.02.12 Balint

Nah ez az ami nem kellett volna, a klasszikus első részt más komolytalan szemszögből mutatja be, úgy emlékszem végig sem bírtam nézni.

2016.01.15 Cirmici

Azt hittem ,hogy olyan lesz mint az első két rész, de ebben csalódtam. Igazából nem hagyott mély nyomot, nem is nagyon emlékszem már rá, ami azt jelenti, hogy nem volt nagy durranás

2016.10.01 Lost Silver Book

Amikor már a 10. percnél tartottunk a filmben, akkor felocsúdva azt kérdeztem magamtól: Mi a nyomiság ez?! A klasszikus történet valahol párhuzamosan zajlik ezzel a történettel, amit néha kedves Timon vagy Pumba szóvá is tesz, tehát egy másik szemszö... Több

2015.12.29 Luxury

Reménykedtem abba gyermekként, hogy hasonló lesz az első két részhez, de sajnos csalódnom kellett. Ettől függetlenül nagyon aranyos kis mese, igazán humoros, de nem hagyott mély nyomot.

2019.10.17 Anjah

Remek ötlet volt ezt az oldalát is megmutatni az Oroszlánkirálynak. Imádtam minden percét és sose tudom megunni, bármikor újranézhető. Csak azt tudom mondani mint az első 2 részre, tökéletes történet és nagyszerű kivitelezés, tanulságos esetekkel.

2015.02.21 hadur222

Sokadik bőrt húzták le az oroszlánkirályról, bár Timon és Pumba nagyon vicces karakterek, mégsem lett akkora durranás, mint amire számítottam. Egyszer nézhető, de semmi több.

2015.01.26 Sindyke

Emlékeimben nem hagyott mély nyomot. Nagyon vártam, de nem olyan lett végül amire számítottam.