75% 48 szavazat

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2
Hivatalos tartalom

Hét év kihagyás után a szeretett szupergonoszból lett Anti Gonosz Liga-ügynök izgalmas visszatérést tesz a sorozat legújabb részében, és egy merész, kegyencekkel teli kalandba kezd a GRU 4-ben.

A 2022-es Minyonok elképesztő, világszerte közel 1 milliárd dolláros bevételét követően: Gru, a… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2024.07.04.
Forgalmazó: UIP-Duna Film
Több

2024.07.05 KingPin

Én eddig az összes részét imdátam eddig, de itt mintha elkezdődött valami lejtmenet. Ettől függetlenül az egész cuki és vicces.

2024.07.04 hedva

Szerintem a Minyonok és Gru még mindig kellemes kikapcsolódást tud nyújtani az egész családnak. Érdemes beülni rá!

A film 424 892 690 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 187 456 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Ez az első Illumination-produkció, amely a tematikus elemek miatt korhatáros besorolást kapott.Szerző: csd

#2

Will Ferrell (Maxime Le Mal) korábban a Megaagy (2010) című filmben játszott, amely ugyanabban az évben jelent meg, mint az első Gru.Szerző: csd

#3

A negyedik rész a Gru 2 (2013) 11. évfordulóján kerül a mozikba.Szerző: csd

#4

Akárcsak a Gru 3-ban (2017), Agnest a kor követelményei miatt ismét új szereposztásban láthatjuk.Szerző: csd

#5