Gru 3 (2017)

Despicable Me 3

Gru 3

HannaK   2020. 09. 17.

Történetben picit talán gyengébb, mint a korábbiak, de is egy animációs filmhez képest egy látványos és izgalmakkal teli film volt.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

A második résznél sokkal jobb volt, nem sokkal marad le az első rész színvonalától. A már megszokott szereplők kicsit kevesebb minyonnal.

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 17.

Talán itt kellene megállni

Ha nem számítjuk a Minionok különálló filmjét, 4 év után újra itt van Gru, újfent egy világmegmentő akcióval, és családi ügyekkel. Igen, a famíliánál meg is állhatunk egy pillanatra: Gru ezúttal már egy igazi családot alkot újdonsült feleségével, Luc... teljes kritika»

Deku   2018. 02. 15.

Képtelenség az egész, a történet szinte nevetségesen gyenge lett és nézhetetlen. Rémes alkotás de komolyan. Eleinte azt se tudtam eldönteni, hogy ez most vicc volt-e. Egy csomó ponton vérzett a történet így ez most nem nyerte el a tetszésemet.

HercegPeter   2018. 05. 25.

Nem tudom miért néztem meg, mikor az első két rész és a Minyonok sem jött be. Ennél is elkövetik azt a hibát, hogy minél több bőrt akarnak lehúzni róla. A kis sárga manók itt most kicsit háttérbe szorultak, pedig ők lennének szinte az egyetlen erőseb... több»

Thibo84   2019. 06. 06.

Sajna az előző két rész színvonalát nem sikerült elérnie. A Minyonok háttérbe szorultak - ami kevésbé teszi humorossá a rajzfilmet -, Dr. Senkiházit is jó szerivel kiírták, csak megmutatják mi történt vele, és annyi. Inkább Gru és Dru kapcsolatára ak... több»

Artemisia   2020. 05. 08.

Az első rész óta tudjuk, hogy Gru jó útra tért és nem szeretne többé főállású gonosz lenne, de már a 3.epizódott látjuk és még mindig itt tartunk, a trillógia nem tudott túllépni a saját koncepcióján, noha maga a történet már az első rész felénél túl... több»

Pierre Coffin
Pierre Coffin
Jenny Slate
Kristen Wiig

A film összbevétele 1 034 799 409 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 754 961 601 forintot termelt. A hazai mozik összesen 572 177 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Agnes hangját az első két filmben Elsie Fisher kölcsönözte. Azonban mivel a színésznő hangja az évek során némileg megváltozott ("kiöregedett a szerepből"), a Gru 3-ban már Nev Scharrel szólaltatja meg.

Ez Trey Parker első gyerekeknek szóló filmje.

A Gru 3 a Jenny Slate harmadik, az Illumination Entertainment égisze alatt készül filmje (Lorax, Kis kedvencek titkos élete).

Steve Burke, az NBCUniversal ügyvezető igazgatója 2013. szeptemberében jelentette be, hogy elkezdődött a franchise harmadik részének fejlesztése.

A film első előzetesét 2016. december 14-én mutatták be.

A film főgonosza egy bizonyos Balthazar Bratt lesz. A Hollywoodi pletykák szerint a South Park egyik alkotója, Trey Parker fogja szinkronizálni.

(ps)

Steve Carell azt nyilatkozta, hogy utoljára vállalta el Gru szerepét. Azt azért hozzátette, hogy ha felkérnék cameo szerepre a Minyonok folytatásához, azt örömmel vállalná.

(ps)

Végképp eljutottunk oda, amitől mindenki rettegett: az egykor szerethető rajzfilm már csak egy termék, a nézők és a minion-imádó gyerekek megfejésének lélektelen eszköze.

6/10 több»

Van egy jó hírem az utálkozóknak: a Gru harmadik része csak szintet tart, semmi újdonságot nem mutat. Viszont van egy jó hírem a rajongóknak is: a Gru harmadik része tartja a szintet! 60/100 több»