Mesék a dzsungelből - A film

Mesék a dzsungelből - A film

Jungle Beat: The Movie
R9CK3R

A dzsungel csupa kaland és szórakozás! A népszerű, párbeszéd nélküli 5 perces CGI-gyereksorozat 2020-ban egészestés mozifilmként is meghódíthatja a gyerekek és szüleik szívét. A különböző bohókás állatok ezúttal is igazán embert próbáló helyzetekbe keverednek. Hőseink között ott van a… Több

Rendező: Brent Dawes
Forgatókönyvíró: Brent Dawes, Sam Wilson
Ország: Mauritius
Premier: 2020.06.15. | Telekom TVGO (2020.09.01.) | HBO Max (2021.04.24.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2023.08.07 R9CK3R

Nem volt nagy szám, de legalább nem volt annyira gagyi, mint az új animációs filmek többsége, egynek elment!

2020.08.23 miki

Ha a gyermekeddel szeretnél megnézni valami üdítő animációs filmet, és az is szempont, hogy te is jól szórakozz, a Mesék a dzsungelből a tökéletes választás. Ezzel azt hiszem mindent el is mondtam.

2020.08.22 Oliver

Egy igazi kis feel-good animációs film, ami pontosan azt hozza, amit elvárhat tőle az ember, másfél óra kellemes kikapcsolódást.

2020.08.20 Janó

Hát ez nagyon cuki volt, van azért mögötte üzenet is, ami nem csak a piciknek, de az egész családnak szól. Nekünk nagyon bejött, azt hiszem a család nevében is tudom ajánlani.

2020.08.21 firczy

Alapvetően egy kellemes, jópofa kis mese egy adag humorral. Nem akar túl sokat mondani, inkább csak szórakoztat és megcélozza a fiatalabb korosztályt, de nincs is ezzel semmi baj.

A film összbevétele 47 369 dollár volt (imdb.com).