Bolondos dallamok - Újra bevetésen

Bolondos dallamok - Újra bevetésen

Looney Tunes: Back in Action

Dodó kacsa végre megelégeli, hogy Tapsi Hapsi árnyékában tengődjön, ezért Kate Houghton komédiaügyi alelnök bavatkozásával felmond a WB stúdiónál, ahonnan a biztonsági őr, DJ rúgja ki. Viszont DJ közben hírt kap arról, hogy apját elrabolta az ACME igazgatója. Mr. Charmain mindenáron meg… Több

Rendező: Joe Dante
Író: Larry Doyle
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2003.12.11.

2022.03.31 KCintia

Régen szerettem

Rátaláltam újra erre a filmre, és gondoltam, akkor miért is ne? Hát nem kellett volna. Régen nagyon kedveltem ezt, de akkor fiatalabb is voltam... Így felnőtt fejjel annyira azért már nem volt jó, bár a bugyutácska stílusa ellenére azért még mindig kedvelhető, de nem minden korosztály számára.

2017.10.14 Lamboh

Nem tudom mit írhatnék erről a filmről... Mondhatnám, hogy rossz, de nem minden szempontból. Voltak benne jó poénok, és úgy összességében sem volt annyira borzalmas. Nagyon gyenge közepes.

2018.03.31 NFG

Hát szerintem ezt csak a kisgyerekek tudják élvezni! Nagyon bugyuta és gáz ahogy a filmet próbálják rajzfilm figurákkal elegyíteni! A történet is annyira komolytalan!

A Bolondos dallamok szereplők mellett a filmben feltűnik a Warner Bros. két másik nagy szereplője, Bozont és Scooby-Doo is.Szerző: mrarizona

Brendan Fraser annyira jól személyesítette meg Tazt, hogy végül megengedték, hogy ő legyen a hangja. Szerző: rbernadett