Derült égből fasírt (2009)

Cloudy with a Chance of Meatballs

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

A bemutatója alapján nemsok jóra számítottam, de igen kellemes csalódás volt. Gondosan kidolgozott karakterek színesítik.

dailyfilmsan   2018. 11. 25.

Kicsit bugyuta és álmodozó de nekem bejön. Az ötlet egyedi és pont ez a különleges benne. A sok színkavalkád nagyon leköti az ember figyelmét. Nézhetősége már más kérdés, mivel már említettem hogy nem teljesen komoly témákkal foglalkozik, csak szórakoztatni akar azt is inkább a törpe részlegen, 10 éves kor alatt így csak azoknak lesz kedves ez a rajzfilm akik még őrizgetik gyermeteg lelküket. Én merem ajánlani mert a gyerkőcöknél biztos siker.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Egyik kedvenc mesém. Olyan jókat lehet rá nasizni:D Érdekes és akciódús cselekményű érzelmes film a kis Flint-ről ki anya nélkül nőtt fel és csak a feltalálás élteti, de senki nem hitt benne, míg fel nem találta a "kajagépét"... Izgalmas volt nagyon.

felicity   2017. 08. 07.

Már régen láttam de nagyon tetszett. Jó kis film. Jó az animáció, jók a karakterek és nagyon jó történet. Vicces, látványos és egy picit még izgalmas is. :)

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Jó az alapötlet, de maga a kivitelezés, a karakterek megjelenítése, maga a világ megjelenítése nem igazán tetszik. Mindenesetre szerintem klassz mesefilm gyerekeknek, mert elég elvont, fantáziadús és szellemes. :)

A Sony Pictures Animation stúdió 3. kiadott filmje.

Steve egy selyemmajom.

(ps)

Earl Devereaux és angol szinkronhangja, Mr. T éppen ellentétes frizurát hordanak. Ahol Mr. T.-nek van haja, ott Earl Devereaux-nek nincs.

(ps)