indingo   2017. 04. 14.

Pont ilyenre számítottam. Az űrlények picit furcsák voltak, de mindenképpen kedvelhetőek. A cica imádni való volt és a kislányt is kedveltem. A története helyes.

dulkap   2015. 10. 23.

Számomra a tipikus egyszer nézhető kategória. Van benne kis humor, kis mondanivaló, kis látvány. Azonban valahogy az egész olyan súlytalan, amire másnap már nem nagyon emlékszik az ember. Persze gyerekfejjel biztos élvezetesebb.

Deku   2017. 07. 26.

Egyszer bőségesen elég ez a mese nem rossz de nem a legjobb. Karcsú kis eresztés lett. Mondanám a legszívesebben, de akadnak jó pillanatai a filmnek, ami miatt nem tudom egyértelműen rámondani, hogy borzalmas.

MP170506   2017. 07. 10.

Egyszer nézhető, szórakoztató, aranyos mese. Nekem annyira nem jött át, cuki történet, cuki figurák, de nem egy Agymanók...

babsy88   2016. 08. 06.

Egyszer elkezdtem, de 5 perc után kikapcsoltam, idegesített a légkör amiben játszódik. Egy másik alkalommal túllendültem az elején, aztán egy szerethető kis mese kerekedett ki belőle.

Brian Stepanek
Matt Jones

A Végre otthon! tökéletes példa arra, hogy cukisággal még egy gyerekeknek szóló mesét sem lehet jól eladni. Főleg, ha még ezt az egy erősséget sem sikerül kiaknázni. több»

Van, hogy az ember megbánja egy-két könnyelmű ígéretét. Én a kisöcsémnek névnapja alkalmából egy mozizást szavaztam meg, és jó testvérek módjára felosztottuk a melót: én fizettem a jegyet és a popcornt, ő választotta a filmet. több»

Startol a DreamWorks legújabb családi mozija, de a plázákban ne nagyon keressük. A Túl a sövényen és a Z, a hangya rendezője a földönkívüliek boldogulási esélyeit boncolgatja gyerekbarát módon. több»

Steve Martin második animációs filmje az Egyiptom hercege után (1998).

(diumiu )

A Dreamworks Animation 2. olyan filmje aminek a földönkívüliek a témája, a Szörnyek az űrlények ellen (2009) után.

(diumiu )

A Dreamworks Animation 4. filmje a Shrek (2001), az Így neveld a sárkányodat (2010) és Az öt legenda (2012) után.