Lunaria - Kaland a Holdon

Lunaria - Kaland a Holdon

Over the Moon

Az animációs musicalben egy fiatal lány megépít egy űrhajót abban a reményben, hogy találkozik a mitikus holdistennővel.

(hp)

Forgatókönyvíró: Jennifer Yee, Alice Wu
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier: 2020.10.16. | Netflix (2020.10.23.)

2021.08.05 BoBamburg Nézhetetlen

Oké, nem én vagyok a célközönsége valószínűleg, mert rekord idő alatt kapcsoltam ki. Viszont úgy vagyok vele, egy animációs film, ha a kicsiknek is szól, kell, hogy az érettebb közönséget is le tudja kötni. Na ez nem tudja.

2021.01.16 Kanyi

A képi világa nagyon elnyerte a tetszésemet, a történet ígéretesnek indult, és számomra végig az is maradt.

2020.10.25 henrik

Nagyon jó élmény nézni - a színek kavalkádja, az animáció minősége és a sok szép dal nagyon élvezetessé teszi.

2020.10.18 Xenomorf

Az egyik legjobb animációs filmélményem az elmúlt évekből, és ezt szerencsére őszintén tudom mondani. Ha valaki szereti az egész estét animációkat, az ki ne hagyja!

2020.10.19 vtomka

Nagyon jó, hogy végre kapunk egy kicsit az újragondolt ázsiai kultúrából, ami mellett a történet egy csomó egyéb dologról is mesél - hogyan lépjünk túl a tragédiákon és a gyászon, illetve saját magunkon.

A film Audrey Wells utolsó befejezett története, amit a halála előtt írt, a filmet így az emlékének ajánlották. Szerző: Varga_Júlia

(2020. 10. 26.)
Így kell eladni a kínai mitológiát a fiatal közönségnek
Új animációs filmet mutatott be a Netflix Lunaria – Kaland a holdon címmel, ami megidézi a Jégvarázst, a Mulant és a Fel!-t is, a végkifejlet mégis kicsit erőltetettnek hat, főleg úgy, hogy minden harmadik percben énekelni kezd a főszereplő - még ha azt a körülmények nem is kívánják meg. Egyszer nézős animáció-dózisnak éppen elegendő, emlékezetes g... Több
Űrkutyák
2021