Lunaria - Kaland a Holdon (2020)

Over the Moon

BoBamburg Nézhetetlen  2021. 08. 05.

Oké, nem én vagyok a célközönsége valószínűleg, mert rekord idő alatt kapcsoltam ki. Viszont úgy vagyok vele, egy animációs film, ha a kicsiknek is szól, kell, hogy az érettebb közönséget is le tudja kötni. Na ez nem tudja.

Kanyi   2021. 01. 16.

A képi világa nagyon elnyerte a tetszésemet, a történet ígéretesnek indult, és számomra végig az is maradt.

henrik   2020. 10. 25.

Nagyon jó élmény nézni - a színek kavalkádja, az animáció minősége és a sok szép dal nagyon élvezetessé teszi.

vtomka   2020. 10. 19.

Nagyon jó, hogy végre kapunk egy kicsit az újragondolt ázsiai kultúrából, ami mellett a történet egy csomó egyéb dologról is mesél - hogyan lépjünk túl a tragédiákon és a gyászon, illetve saját magunkon.

Xenomorf   2020. 10. 18.

Az egyik legjobb animációs filmélményem az elmúlt évekből, és ezt szerencsére őszintén tudom mondani. Ha valaki szereti az egész estét animációkat, az ki ne hagyja!

hp   2020. 11. 05.

Alapvetően kellemesen indult, megható történetnek ígérkezett a családról, a veszteségről és az álmokról, aztán egyszer csak félóránál beütött valami, ahonnan kezdve nézhetetlen lett számomra. A modern zenés technopop és rap betétek olyan irányba vitt... több»

A film Audrey Wells utolsó befejezett története, amit a halála előtt írt, a filmet így az emlékének ajánlották.

(Varga_Júlia)

Új animációs filmet mutatott be a Netflix Lunaria – Kaland a holdon címmel, ami megidézi a Jégvarázst, a Mulant és a Fel!-t is, a végkifejlet mégis kicsit erőltetettnek hat, főleg úgy, hogy minden harmadik percben énekelni kezd a főszereplő - még ha azt a körülmények nem is kívánják meg. Egyszer nézős animáció-dózisnak éppen elegendő, emlékezetes gyerekmeséhez viszont sajnos kevés több»