Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Gru 2 (2013)

Despicable Me 2

Gru 2

Moviestar   2020. 12. 06.

Egy különleges, nem túl szokatlan animációs film az egész család számára. Gru újra nagyot alakított. Kiskorom egyik kedvenc filmje. Eddig még nem untam meg, pedig már láttam egy jó párszor. Ajánlom kicsiknek, fiatal korosztálynak, de szerintem a nagy... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

A trilógia leggyengébb része szerintem. A poénok sem ülnek igazán és a történet sem valami érdekes.

indingo   2017. 04. 10.

Egy picit gyengébb, mint az első rész, már nem üt akkorát az alapsztori. A harmadik résszel még megpróbálkoznak a készítők, de szerintem az lesz az utolsó.

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 16.

Nem egy béna folytatás

A Gru első részének óriási sikere után magától értetődő volt, hogy lesz folytatás, a kérdés persze az volt, hogy milyen irányba fog menni a gonosz kopaszból jó apukává váló főszereplő és sárga segítőinek kalandja. Tudom, hogy közhelyes, de ez az eres... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 15.

Nagyon szerettem ezt a részt is. Habár vannak különbségek a kettő film között. Míg az első egy teljesen új történettel állt elő addig ez már inkább a jópofa minionokra épít. De bejött.

Thibo84   2019. 06. 06.

A második résznek sikerült túlszárnyalnia az elsőt, és ez köszönhető annak, hogy a Minyonok több szerepet kaptak. Meg hozzá jön a hiperaktív Lucy is, így még több nevetésben lehet részünk, és az akció is több lett benne. És Gru is hiába lett családos ember, a gonosz énjét nem tudta teljesen levedleni.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 28.

Ez már nem robbant akkorát,mint az első rész.nem hoz annyi újdonságot,már nem annyira viccesek a minyonok,de azért simán nézhető kategória!

Az Illumination Entertainment hivatalos kabalájának választotta a minyonokat.

(Mavil)

Egy vérfarkas őssel is rendelkezik Gru.

(Mavil)

Van egy minyon, akinek a két szeme nem ugyanolyan színű.

(Mavil)

Felonious-nak hívják Gru-t, ez a keresztneve.

(Mavil)

1952-ben Nobel-díjjal jutalmazták Gru-t, bár elvileg ekkor még meg sem született.