Gru 2

Despicable Me 2

2023.08.24 Meselepke

Ez a rész nagyon tetszik, hogy az exgonosz már jóként él. Azt sajnálom, hogy a narcizmus azért még mindig benne van egy kicsit, és ez rossz üzenet. De összességében jó az üzenete, és szórakozásnak is kiváló. Úgyhogy ez nálam 9/10.

2018.01.18 mamiéstöti2

A trilógia leggyengébb része szerintem. A poénok sem ülnek igazán és a történet sem valami érdekes.

Ez már nem robbant akkorát,mint az első rész.nem hoz annyi újdonságot,már nem annyira viccesek a minyonok,de azért simán nézhető kategória!

2020.05.08 Artemisia

Gru az ügyletes leggonoszabb gonoszból tisztes családapa lett és átállt a jó oldalra. Régi gonosz, El Macho tűnik fel, aki Grut akarja társául a legújabb gonosztettéhez, (amiből az egész rajzfilm alatt végül nem lesz semmi), de Gru inkább az Anti-Gon... Több

2017.04.10 indingo

Egy picit gyengébb, mint az első rész, már nem üt akkorát az alapsztori. A harmadik résszel még megpróbálkoznak a készítők, de szerintem az lesz az utolsó.

2017.07.16 ArpiHajdu és Réci

Nem egy béna folytatás

A Gru első részének óriási sikere után magától értetődő volt, hogy lesz folytatás, a kérdés persze az volt, hogy milyen irányba fog menni a gonosz kopaszból jó apukává váló főszereplő és sárga segítőinek kalandja. Tudom, hogy közhelyes, de ez az eres... Teljes kritika

2019.06.06 Thibo84

A második résznek sikerült túlszárnyalnia az elsőt, és ez köszönhető annak, hogy a Minyonok több szerepet kaptak. Meg hozzá jön a hiperaktív Lucy is, így még több nevetésben lehet részünk, és az akció is több lett benne. És Gru is hiába lett családos ember, a gonosz énjét nem tudta teljesen levedleni.

2017.07.15 Deku

Nagyon szerettem ezt a részt is. Habár vannak különbségek a kettő film között. Míg az első egy teljesen új történettel állt elő addig ez már inkább a jópofa minionokra épít. De bejött.

2015.07.30 kabel

Ezúttal fele annyira érdekesre sikerült a Gru mint az első alkalommal. Kár, pedig olyan érdekesnek tűnt, a sablonos és klisés történettől eltekintve. A tanulság az, hogy nem minden filmnek kell második részt adni, mert elveszi a varázsát a karaktereknek.

2019.01.28 dailyfilmsan

A maga módján jó volt és nézhető, bár nekem azért kicsit hebrencs, de aranyos. A főgonosz jó útra tér tipikus története, sok klisés megnyilvánulással a maga atmoszférájába helyezve. A főgonosz nem volt annyira központi mint az előző részben csak tet... Több

2017.03.23 GedyPapa

Az első rész sikere után várható volt, hogy csinálnak egy folytatást hozzá. Annyira nem volt rossz, mint amilyenre számítottam, de mégse volt olyan átütő, mint a kezdő epizód. Viszont egyszer érdemes megnézni ezt is annak, akit elkapott az első rész.

2017.02.05 hszpp

Sajnos ugyanúgy nem hatott ram mely benyomást, ahogy az első rész sem. Ez mar jóval eroltetebb , mint az első rész. Számomra nem jo film.

2020.02.26 Timon

Méltó folytatás,szerethető,aranyos karakterekkel és a történet is jól fel van építve. Az első részt azért nem tudja túlszárnyalni,de a szintet lazán megtartotta és a lelke is erős és helyén van.

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon jó animációs mese. Felnőtt fejjel is nagyon jókat derültem a minyonokon is. Nagyon jó az alaptörténet. Fordulatos, akciódús és nagyon erőteljes kis gonoszt is kapott a történet, ami kifejezetten az előnyére vált.