Gru 2 (2013)

Despicable Me 2

Vélemények: Gru 2 (2013)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

A trilógia leggyengébb része szerintem. A poénok sem ülnek igazán és a történet sem valami érdekes.

indingo   2017. 04. 10.

Egy picit gyengébb, mint az első rész, már nem üt akkorát az alapsztori. A harmadik résszel még megpróbálkoznak a készítők, de szerintem az lesz az utolsó.

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 16.
Nem egy béna folytatás

A Gru első részének óriási sikere után magától értetődő volt, hogy lesz folytatás, a kérdés persze az volt, hogy milyen irányba fog menni a gonosz kopaszból jó apukává váló főszereplő és sárga segítőinek kalandja. Tudom, hogy közhelyes, de ez az eresztés gyengébb lett az előzőnél, ami azonban meglepett, hogy nem lett olyan rossz, mint amennyire lehetett volna. Magyarán: nem egy béna folytatásról beszélünk a Gru 2 esetében, ami azért önmagában dicsérendő. A minionok továbbra is cukik, viccesek, a legtöbbet rajtuk lehet nevetni, Gru ezúttal a társkeresés rögös útjaira lép, s közben újra meg kell mentenie a világot. Az első részben látottaktól tehát el tudtak rugaszkodni a készítők, de azért a... több»

Deku   2017. 07. 15.

Nagyon szerettem ezt a részt is. Habár vannak különbségek a kettő film között. Míg az első egy teljesen új történettel állt elő addig ez már inkább a jópofa minionokra épít. De bejött.

GedyPapa   2017. 03. 23.

Az első rész sikere után várható volt, hogy csinálnak egy folytatást hozzá. Annyira nem volt rossz, mint amilyenre számítottam, de mégse volt olyan átütő, mint a kezdő epizód. Viszont egyszer érdemes megnézni ezt is annak, akit elkapott az első rész.

hszpp   2017. 02. 05.

Sajnos ugyanúgy nem hatott ram mely benyomást, ahogy az első rész sem. Ez mar jóval eroltetebb , mint az első rész. Számomra nem jo film.

dailyfilmsan   2019. 01. 28.

A maga módján jó volt és nézhető, bár nekem azért kicsit hebrencs, de aranyos. A főgonosz jó útra tér tipikus története, sok klisés megnyilvánulással a maga atmoszférájába helyezve. A főgonosz nem volt annyira központi mint az előző részben csak tettek bele valakit hogy legyen aki a történéseket görgesse előre de a fő motivációja a filmnek az a társ megtalálása és annak nehézsége főleg ha gyerek is van a dologban. A főgonosz jelentéktelenségét a legyőzésének egyszerűsége bizonyította leginkább.

Edii   2015. 09. 14.

Zseniális animációs film, újra és újra megnézném. A humora páratlan, a karakterek fantasztikus, tökéletes kikapcsolódást nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Thibo84   2019. 06. 06.

A második résznek sikerült túlszárnyalnia az elsőt, és ez köszönhető annak, hogy a Minyonok több szerepet kaptak. Meg hozzá jön a hiperaktív Lucy is, így még több nevetésben lehet részünk, és az akció is több lett benne. És Gru is hiába lett családos ember, a gonosz énjét nem tudta teljesen levedleni.

Norbi   2018. 07. 28.

Egy kicsikét gyengébbre sikeredett, mint az első rész. De nagyon szórakoztató lett így is és örülök hogy folytatódott ez a remek mesesorozat, most sem csalódtam a figurákban.

diumiu   2017. 12. 29.

Egyértelmű volt, hogy az első rész után jönni fog a folytatás. A színvonal hasonló volt, mint az elsőnél én nem csalódtam, talán egy picivel lett gyengébb mint az első, de számomra minimális a különbség.

VvV   2016. 05. 11.

Az elsővel körül belül egy szinten van. Nagyon humoros, aranyos poénokkal. Talán a minyonok itt több szerephez jutnak. Tetszett, jó volt!

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Nagyon jó animációs mese. Felnőtt fejjel is nagyon jókat derültem a minyonokon is. Nagyon jó az alaptörténet. Fordulatos, akciódús és nagyon erőteljes kis gonoszt is kapott a történet, ami kifejezetten az előnyére vált.

Dodi   2015. 06. 08.

Imádom! Könnyed szórakozás az egész család részére. A történet aranyos, tele humorral. A karakterek nagyon jók, főleg a minyonok, már alig várom a júliust, hogy a mozikban legyenek! :)

lolita13   2016. 10. 08.

az első részhez nem ér fel, de nagyon tetszet ez is

felicity   2017. 08. 07.

Nagyon tetszett ez a film. imádom a minyonokat és Grút is. ez a film egyszerű de nagyszerű. ajánlom minden korosztálynak. a Grú összes része nagyon jó.

Norbert93   2019. 02. 24.

Nagyon élvezetes mese, még számomra is. Ötletes, aranyos és kiváltképp magyon vicces. Talán nem annyira, mint az első rész, de méltó párja, mely nem esett a folytatások pénzlehúzó és fantáziátlan hibájába. A szereplők eredetisége megmaradt, Gru is erősen vívódik a jó és rossz oldal között, na meg nem elhanyagolható, hogy végre egy méltó partnert is kapott maga mellé.

dittee   2015. 12. 21.

Annyira jó!! Nem lett olyan, mint az első rész, de szerintem ez is zseniális, humoros animációs film! A karakterek itt is imádnivalóak. Remek kikapcsolódást nyújt!

sabnock666   2019. 08. 28.

Ez már nem robbant akkorát,mint az első rész.nem hoz annyi újdonságot,már nem annyira viccesek a minyonok,de azért simán nézhető kategória!

moviewer   2017. 08. 31.

Számomra a történet terén sokkal jobb volt az első résznél. Sokkal egyedibb és fordulatosabb volt. Kidolgozottság és karakterfelépítésben azonban az első rész sokkal jobb volt. Összességében mindenképp egy jól sikerült folytatás. Akinek tetszett a Gru, annak ezt is érdemes megnézni.

Lonka   2017. 07. 24.

A minionok itt is imádni valóak és felüti a fejét a mesefilmben a szerelem is. A története aranyos és humoros, ahol Gru már igazi apuka lett.

czerik   2018. 07. 17.

Jó kis családi mese, méltó folytatása az előző résznek. Ajánlom.

petraszab   2019. 04. 23.

Lucy nekem egy kicsit idegesítő volt, de maga a mese és a történet kedvelhető, jól felépített, nem túl agresszív, és látványra is tetszetős.

NFG   2018. 03. 30.

Bár az első rész színvonalát nem hozza, ez is kiemelkedik a mai rajzfilmek világából! Végtelenül aranyos és izgalmas mese! Ajánlani tudom az egész családnak!

Gyalog őrmester   2017. 11. 27.

Nekem ez a 2. rész jobban tetszett, mint az első. Ezt annyira eltalálták, hogy egy héten többször is megnézném!

kabel   2015. 07. 30.

Ezúttal fele annyira érdekesre sikerült a Gru mint az első alkalommal. Kár, pedig olyan érdekesnek tűnt, a sablonos és klisés történettől eltekintve. A tanulság az, hogy nem minden filmnek kell második részt adni, mert elveszi a varázsát a karaktereknek.

AE1205SB   2015. 10. 02.

Hihetetlenül szórakoztató, aranyos film! Nagyon szeretem, és nem kellett csalódni ez a rész is nagyon jó lett! A karakterek nagyon jók, a minionok egyszerűen imádnivalóak!

Brigusz724   2015. 03. 31.

Jaj, annyira imádtam az első részt, és már nagyon vártam a második megjelenését! De abszolút nem csalódtam benne, mókás, vicces, van története, mondanivalója, Imádni való, de 3D-ben az igazi!

authorgirlll   2017. 12. 30.

Az első részhez képest labdába sem rúghat ez a film. Csupán annyi van benne hogyan találja meg egy gonosz a szerelmet. A minyonok is elég keveset vannak jelen, ami nekem negativum volt.

Laci000   2015. 05. 21.

Kedvenc!! Nincs olyan, mint az 1. rész volt, de ez is nagyon magas színvonal. Kellemes, szórakoztató, jó poénokkal megáldott film. A karakterek nagyon jók, főleg a minyonok, már alig várom a júliust, hogy jöjjön a saját kis filmjük!