Gru 2

Despicable Me 2

2015.06.30 Prücsök

Nagyon szórakoztató mese. Az elejétől a végig leköti a néző figyelmét! Nagyon aranyos karakterekkel van fűszerezve, többször nézhető, humoros, aranyos mese!

2015.06.19 kovi23

Szerintem egy kellemes szombat esti kikapcsolódásnak tökéletes lehetett volna, de a történet nem valami érdekes, klisés és erőltetett az egész. Azt hiszem túl nagy elvárásokkal indultam a filmnek. Iszonyat gyenge, értékelhetetlen poénokkal. Az erőltetett, borzalmas párbeszédekről nem is beszélve.

2018.03.30 NRD

Az első rész nagyobb durranás volt. Ebben jobbra számítottam, de ez kifejezetten NEM rossz. Lucy karaktere engem kicsit irritál, de nem rontja el. Ha tetszett az előző, ezzel sem lesz másképp.

2016.04.30 angel001

Imádom! Fantasztikusan aranyos karaketerek! Nagyon vicces, fenomenális poénokkal tarkítva.Ahogy az első része is nagyon nagy siker volt, ez sem marad el mögötte.Egymás után érdemes megnézni.

2017.09.28 Bibabac

Az első részt nagyon szerettem, és a másodikban kellemeset csalódtam. Sokkal rosszabbul szoktak sikerülni a folytatások,. Továbbvitte a történetet, de nem lett túl bonyolult és erőltetett. Élvezhető.

2017.05.02 Wolowitz

Az első rész fenomenális lett és itt sincs sokkal másképp a dolog. Kicsit talán visszább vett a dolog de a minionok még mindig tudják, hogy dobják fel a hangulatot. Vicces és szórakoztató kicsiknek és nagyoknak.

2015.10.21 Blindspot

Csúcs! EZ kellemes kis kikapcsolódást nyújthat akár az egész család számára. Persze ízlés kérdése, nálam aratott a film rendesen. Egyben voltak a jelenetek és nem igen érheti panasz a filmet. Erős négyes!

2015.06.29 Buborék

Ez a mese örök kedvenc marad! Annyira jó a története és végig szórakoztató tud maradni! A karakterek nagyon jól ki vannak találva, szerintem úgy jó, ahogy van! Tökéletes!

2015.06.20 neeta92

Szuper jó animációs film a második rész is. Poénok tömkelege került ebbe a részbe és hát a minionok azok még mindig imádnivalóan dilisek. Nagyon eredeti az egész történet és imádtam.

2016.07.25 N.Béla

A gru részeit szerintem manapság mindenki szereti. Akármerre néz az embert mindenhol minyonokat lát az ember és nem véletlenül. Zseniális mese és kitartóak a készítők. Tényleg mindent csak tökéletesen hagynak jóvá. Tényleg minden szereplője csodás és a történet is.

2015.06.30 BuBu

Féltem, hogy csalódás lesz ez a rész, mivel az első nagyon nagyon jóra sikerült, de nem kellett csalódni, mert ez a rész is nagyon jó lett. Vicces, izgalmas, nagyon szórakoztató!

2015.04.29 Enccso

Sztoriban már az első rész sem jött be nagyon, de a kislányok meg a minyonok most is vitték a hátukon az egészet, ezt leszámítva nem mutatott semmi újat az első részhez képest.

2017.03.21 Péter

A gru folytatása nagyon gyorsan elnyerte a tetszésemet, de ha választanom kellene a legelső és e rész közöt, akkor egészen biztosan az előbbit választanám. Ugyanakkor véleényem szerint a Gru 2 méltó folytatás lett.

2015.06.18 nikiszalanics

Mind a történet, mind a poénok, mind a karakterek első osztályúak. Érezhető némi visszaesés az első részhez képest, de a Gru 2. még mindig egy nagyon aranyos, szerethető és jól sikerült animációs film! Hozta a tőle elvárt színvonalat, de remélem nem akarják azzal elrontani, hogy lesz folytatása.