Derült égből fasírt 2: A második fogás

Derült égből fasírt 2: A második fogás

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Halfalvát elborította az égből hulló étel - és mert lakói torkig vannak már a sok égi fogással, takarítókat szerződtetnek. A cég hamar jóllakik a feladattal: beszélő kovászos uborkák, emberlekű eprek özönlötték el várost és megjelenik egy hatalmas,… Több

Premier (HU): 2013.10.31. | Netflix (2017.03.31.) | HBO Max (2023.04.01.)

2024.03.18 orákulum

Az elsőnél kicsit gyengébb

Szerintem nem volt olyan jó, mint az első, de rossznak sem mondanám. A történetben talán egy kicsit még jobban érződik a sablonosság, ennek ellenére szerintem a kisgyerekeknek élvezhető. A látvány túltesz az első részen is. A karakterek az első részhez hasonlóan kissé kidolgozatlanok. A történetben és a poénokban szerintem hasonlít A LEGO kalandhoz, ami nekem abszolút favorit az animációs filmek között. (Már azért is, mert Emmettel jobban tudok azonosulni, és a LEGO is közel áll a szívemhez.) Kisgyerekes családoknak jó szívvelajánlom!

2018.01.20 mamiéstöti2

Talán egy fokkal sikerült csak gyengébbre, mint az első rész, de csak azért mert nem sok újítás került bele.

A szerethető fantasztikus teremtmények miatt adtam négy csillagot erre a nagyon aranyos kis animációs mesére.Vicces,és kedves történet,tényleg minden korosztálynak,és generációnak melegen ajánlott.Sokszor nézős,nemcsak szomorúbb napokra.

2017.09.13 Deku

Erre a filmre valószínűleg pár hét múlva már nem emlékszek de még így sem volt rossz benyomásom róla. Erősen tart egy bizonyos átlagos szintet emiatt van az, hogy feledhetetlen tud lenni.

2019.02.23 dailyfilmsan

Egy ici picit gyengébb, mint az első rész történetben. Ezt viszont pótolja a látvány. Nagyon ötletesen ragadták meg a kajalények kinézetét. A főgonosz viszont ngyon lanyha indítékot és háttért kapott magának. Ezt leszámítva szórakoztató, aranyos, kis cuki.

Annak ellenére hogy Flint az első rész végén becipőszórózza a FLDSMDFR-t, ennek nyoma sem látszik rajta ebben a részben.Szerző: dailyfilmsan

Ryan Reynolds esélyes volt Chester V. szerepére. Szerző: dailyfilmsan

A Sony Animation második produkciója.Szerző: dailyfilmsan

Chaster V. megalkotásakor a készítők Steve Jobs-ot és Richard Barsont próbálták ötvözni.Szerző: dailyfilmsan