Derült égből fasírt 2: A második fogás (2013)

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Sabnock Sanatory   2020. 07. 16.

A szerethető fantasztikus teremtmények miatt adtam négy csillagot erre a nagyon aranyos kis animációs mesére.Vicces,és kedves történet,tényleg minden korosztálynak,és generációnak melegen ajánlott.Sokszor nézős,nemcsak szomorúbb napokra.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Talán egy fokkal sikerült csak gyengébbre, mint az első rész, de csak azért mert nem sok újítás került bele.

Deku   2017. 09. 13.

Erre a filmre valószínűleg pár hét múlva már nem emlékszek de még így sem volt rossz benyomásom róla. Erősen tart egy bizonyos átlagos szintet emiatt van az, hogy feledhetetlen tud lenni.

dailyfilmsan   2019. 02. 23.

Egy ici picit gyengébb, mint az első rész történetben. Ezt viszont pótolja a látvány. Nagyon ötletesen ragadták meg a kajalények kinézetét. A főgonosz viszont ngyon lanyha indítékot és háttért kapott magának. Ezt leszámítva szórakoztató, aranyos, kis cuki.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádtam az első részt is, így szinte borítékolható volt hogy ez is tetszeni fog. Igazán egyedi ahogy azt játszák, hogy a létrehozott kaják életre kelnek és meg kell menteniük őket főhőseinknek. A marsmelow cukorkák voltak a legaranyosabbak, amikor Fl... több»

felicity   2017. 08. 07.

Ez is egy nagyon jó történet. Jobb az első résztől. Nagyon jól ki vannak találva az étel-állatok, és nagyon cukik. És a neveik is milyen jók. mindenkinek ajánlom. :)

NFG   2018. 03. 30.

Látványvilágában szerintem jobbra sikerült, mint az előző! Ennek ellenére a története nem tetszett annyira! Vicces volt és aranyos, de jobb lett volna azért nem elkészíteni!

Annak ellenére hogy Flint az első rész végén becipőszórózza a FLDSMDFR-t, ennek nyoma sem látszik rajta ebben a részben.

(dailyfilmsan )

Ryan Reynolds esélyes volt Chester V. szerepére.

(dailyfilmsan )

A Sony Animation második produkciója.

(dailyfilmsan )

Chaster V. megalkotásakor a készítők Steve Jobs-ot és Richard Barsont próbálták ötvözni.

(dailyfilmsan )

Eper szinkronhangját maga a rendező, Cody Cameron szolgáltatja.

(dailyfilmsan )

Sam Sparks pont ugyan olyan ruhát visel, mikor visszatér Nyalva falvára, mint amilyet Laura Dern karaktere hordott a Jurassic park (1993) című filmben.

(dailyfilmsan )

120 étel-lényt készítettek el az animátorok , de a film végleges verziójába csak 39 került be.