Minyonok (2015)

Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
Connor Ball
Tristan Evans

PadmeAmidala   2021. 04. 26.

A legrosszabb animációs film, amit láttam

Nekem ez szó szerint fárasztó lett. Vannak benne képi poénok is, de összességében sajnos ez gyenge. A Gru 1-2 sokkal jobb.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Gondoltam lesz egy jó estém, ha megnézem ezt a mesét, egy kicsit csalódtam Gru-hoz képest elég gyenge volt.

indingo   2017. 04. 10.

Összességében tetszett a film, de azért még több mindent is belerakhattak volna. Az előzetes erősebb, mint maga a mese. A minionok gügyögése egy idő után zavaróvá válik.

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 17.

Sárga cukiságok eredettörténete

Ha már a Marveles és Warner/DC szuperhősök kaphatnak eredettörténetet, akkor napjaink legnépszerűbb sárga cukiságainak is kijár. Hát a Minyonokkal megkaptuk mi is, na meg ők is. Ami a film legnagyobb előnye az a keret (vagyis az eleje és a vége). Az ... teljes kritika»

dulkap   2015. 11. 10.

Aranyosan infantilis, gyakran remek és ötletes poénokkal. Kicsit összeszedettebb történettel jobban működött volna, de műfajában megfelel és egyszer el lehet rajta mosolyogni.

Bogi87   2016. 05. 27.

Olyan volt, amilyenre számítottam, vicces, jó poénokkal.

Deku   2017. 09. 13.

Kiváló alkotás lett a maga nemében mindenképpen. Remekek voltak a karakterek, a története is nagyon tetszett és éppen emiatt biztos szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyszerű időtöltés.

A film összbevétele 1 159 398 397 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 956 459 225 forintot termelt.

A minionokat egy francia művész Eric Guillon tervezte.

(Deku)

Az a jelenet ahol egy sorban ülnek a minionok és esznek egy gerendán, az egy replikája a híres fotónak a "Lunch Atop a Sykscraper"-nek.

(Deku)

Sandra Bullock minionos cipőjének 10 másolatát jótékonyságra árverezték el.

(Deku)

A Minionok premierjén, Sandra Bullock egy minionos magassarkúban szambázott be.

(Deku)

Sandra Bullock-nak első alkalma, hogy gonosztevőt alakít.

(Deku)

Elfogult Gru rajongóként nagyon féltem, hogy az előzményfilm egy ostoba sztorin fog elhasalni. Szerencsére a Universal PIctures humorzsákjában kellően sok poén maradt, hogy eladja az egyébként nagyon is szerethető történetet. több»

Minden negatívum ellenére maguk a minyonok továbbra is elképesztően vicces karakterek, a véletlenszerű csetlés-botlások a régi slapstick komédiák szellemét idézik, a 60-as évek történelmére tett kikacsintások is működnek és ha szemet hunyunk felette, hogy ezúttal hiányzik az az érzelmi plusz, ami a Gru-ban megvolt, egy kellemes másfél órás nyári kikapcsolódás lesz a jutalmunk a hűvös moziteremben. több»