ANdraS   2016. 09. 19.

Ez egy nagyon jól sikerült mese, csodálkozok is miért ilyen kevés százalékot kapot.

KrisztiEsLaci   2016. 04. 18.

Kisfiúk nagy kedvence! Tanulságos történet, egy kisvárosi robotról, akinek nagy céljai vannak, és ezért mindent képes megtenni. Rodney nem retten meg semmitől, nem adja fel, és végül eléri célját.

Phalanx   2016. 05. 10.

Aranyos fiús animációs film. Minden évben készül valami ilyesmi. Repcsik, Verdák, aztán Verdák 2 stb. Most legalább végre valami újat alkottak. A történet nem nagy bajnok, de a célközönséget kielégíti. A poénokon kövéren nevetett a kisfiam, neki tetszett, ez a fontos. A film után robotot akart építeni, aztán robot akart lenni. Gyerekek :)

RókaÚr   2015. 06. 05.

Aranyos kis animációs film, eleget tesz a műfaj elvárásainak, de nem egy felejthetetlen alkotás, valami hiányzik belőle, hogy az átlagos hasonló filmek fölé emelkedjen. Meg lehet nézni, szórakoztató és vicces is, de a sok jó ötlet és az igényes megvalósítás mégsem éri el azt a hatást, amit az alkotók szerettek volna elérni.

A Blue Sky Studios 2. forgalmazott filmje.

(mamiéstöti2 )

A dalokat a Blue Man Group adja elő, akik ipari hangzásukról ismertek.

(ps )

Robin Williams újra animációs filmben szerepelt, utoljára az Aladdin és a tolvajok fejedelme (1996) című filmben vállalt hasonló munkát.

(ps )