Szerezd meg a zászlót

Szerezd meg a zászlót

Atrapa la bandera

Mike Goldwing egy határozott és bátor 12 éves floridai fiú, akinek szülei és nagyszülei is asztronauták voltak. Eredetileg nagyapja, Frank is az Apollo 11 legénységének tagja lett volna Buzz Aldrin és Niel Armstrong mellett. Csakhogy néhány nappal a Hold-expedíció előtt Frank… Több

Rendező: Enrique Gato
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország
Premier: 2015.08.28.

KULCSSZAVAK

2019.07.07 atombence

...ha már nálad van, hozd is haza...

Kiemelkedő animációs film, tele igazsággal és következetességgel. A film próbálja a gyereknek elmagyarázni az emberi kapzsiságot, és a fiatal lélek hűségét az álmokhoz, a család fontosságát, és a kitartást ami emögött van. Én szerettem. 22 évesen is.

2017.07.31 Lonka

Nagyon helyes kis mesefilm. Van múltja és jelen, egy kerek története, amely kicsit érzelgős és hat az emberre. Mesekategóriában kiemelkedő.

2016.03.17 juliS

Szép animáció, izgalmas és érdekes történet, engem levett a lábáról. Jó kis film, bátran merem ajánlani.

2016.07.11 petera050

Hát nem tudom, hogy az előttem szólók mit láttak, de én egész végig unatkoztam rajta. Egyáltalán nem kötött le, nem igazán éreztem benne erőt, bár legalább volt néhány kreatív megoldás.

2016.02.11 Stiff

Végre egy európai animációs mese, ami tudja tartani a színvonalat, és minőségi munka lett. Nagyon szellemes, szórakoztató mese, jól esett. :)