Hibás Ron (2021)

Ron's Gone Wrong

herkedavid   2022. 02. 26.

Többet vártam

A film mondanivalója ötletes, amivel nincs is semmi probléma. Viszont nekem minden mással volt. Elcsépelt történet (senki kisfiúból lesz valaki, aki megment mindenkit), ilyen szokványos dolgok, amiket a legtöbb film, mese már megcsinált, csak kicsit másképp, más köntösben, szóval nekem annyira nem jött át, de gyerekeknek, tizenéveseknek teljesen jó lehet.

Artemisia   2021. 11. 01.

Egy igaz barátság története

Digitalizált világunk aktuális problémáira hívja fel a figyelmet a Locksmith Animation első animációs filmje. A Hibás Ron görbe tükröt tart a fagyasztói társadalomnak, és a gyerek nyelvén beszél az egyre nagyobb méreteket öltő közösségimédia-függőség... teljes kritika»

Lubi   2021. 10. 21.

Digitális gyermekkor

Miután a Walt Disney felvásárolta a 20th Century Fox stúdiót, a folyamatban lévő és már elkészült produkciók jelentős részét a különböző streaming felületekre száműzte. Egyes alkotások mégis hagyományos moziforgalmazásba kerültek, hogy a közönség a n... teljes kritika»

Mirci   2021. 10. 21.

Kicsit minden ez a mese, szívmelengető, szórakoztató és aranyos. Érdemes beülni rá!

Guszti   2021. 10. 22.

Jaj, hát ez egy irtó aranyos kis mese lett, nagyon kellett már nekem egy ilyen, könnyed kikapcsolódás tud nyújtani.

Lóri Ádámcsik   2022. 02. 23.

Vicces

Kitűnik a tömegből, humoros, van története, szerethető, van mondanivalója. Mindenképpen ajánlom!

KCintia   2022. 02. 22.

Könnyed kikapcsolódás

Nagyon szép, kellemes és könnyed mese volt ez. Az elején még elég bugyutácskának tűnt nekem, így nem tudtam, tetszeni fog-e vagy sem. Aztán a közepe fele megindul a cselekmény és a jellemfejlődés, igazából onnan vált "nézhetővé", mikor az erdőbe elszöktek. Az előtt csak nevettem néha a roboton meg a bolond nagyin, és így ennyi. Viszont amennyire az elején alábecsültem, annyira indult be a végére, és kaptunk egy kerek egész történetet mondanivalóval. A végén a jeleneten még egy picit el is érzékenyültem.

A film 59 752 174 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 43 134 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jack Dylan Grazer két animációs filmen is dolgozott egyidejűleg, így a Hibás Ron mellet a Luca is bemutatásra került 2021-ben.

(csd)

Ez a második olyan animációs film, mely azt követően, hogy a Disney felvárásolta a 20th Century Foxot, a 20th Century Studios égisze alatt kerül a mozikba.

A filmet eredetileg 2021. februárjában mutatták volna be a mozik, azonban a koronavírus-járvány miatt a premiert tavaszra halasztották.

[...] éppen csak az a pici, még a pici Ronnál is kisebb plusz hiányzik belőle, amitől nem csak egy aranyos, a mozis bemutatót vizuálisan is kiérdemelt filmecske lenne belőle, hanem olyan, amely az üzembiztos szórakoztatás mellett meglepni is képes a közönségét. több»