Hibás Ron (2021)

Ron's Gone Wrong

Csillagpor   2021. 11. 16.

Kisebb gyerkőcöknek jó lehet. Én sajnos untam, de szerintem nem is én voltam a célközönség. Aranyos esetlenkedés, és van benne azért pár kifejezetten eltalált poén is.

Artemisia   2021. 11. 01.

Egy igaz barátság története

Digitalizált világunk aktuális problémáira hívja fel a figyelmet a Locksmith Animation első animációs filmje. A Hibás Ron görbe tükröt tart a fagyasztói társadalomnak, és a gyerek nyelvén beszél az egyre nagyobb méreteket öltő közösségimédia-függőség... teljes kritika»

Lubi   2021. 10. 21.

Digitális gyermekkor

Miután a Walt Disney felvásárolta a 20th Century Fox stúdiót, a folyamatban lévő és már elkészült produkciók jelentős részét a különböző streaming felületekre száműzte. Egyes alkotások mégis hagyományos moziforgalmazásba kerültek, hogy a közönség a n... teljes kritika»

Guszti   2021. 10. 22.

Jaj, hát ez egy irtó aranyos kis mese lett, nagyon kellett már nekem egy ilyen, könnyed kikapcsolódás tud nyújtani.

Mirci   2021. 10. 21.

Kicsit minden ez a mese, szívmelengető, szórakoztató és aranyos. Érdemes beülni rá!

HEROES OF THE DAY 2   2021. 10. 22.

Istenem, nem tudom, mikor készült ekkora sokatmondó, érzelmes film. Ajánlom felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.

A film 57 716 804 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 40 856 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jack Dylan Grazer két animációs filmen is dolgozott egyidejűleg, így a Hibás Ron mellet a Luca is bemutatásra került 2021-ben.

(csd)

Ez a második olyan animációs film, mely azt követően, hogy a Disney felvárásolta a 20th Century Foxot, a 20th Century Studios égisze alatt kerül a mozikba.

A filmet eredetileg 2021. februárjában mutatták volna be a mozik, azonban a koronavírus-járvány miatt a premiert tavaszra halasztották.

[...] éppen csak az a pici, még a pici Ronnál is kisebb plusz hiányzik belőle, amitől nem csak egy aranyos, a mozis bemutatót vizuálisan is kiérdemelt filmecske lenne belőle, hanem olyan, amely az üzembiztos szórakoztatás mellett meglepni is képes a közönségét. több»