Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Kémesítve (2019)

Spies in Disguise

Kémesítve

Shelby07   2020. 03. 26.

Nem is tudom hol kezdjem. Már az előzetese is felkeltette a figyelmemet, de először azt gondoltam, hogy az a másfél perces előzetes már minden lényeges dolgot elmondott az animációról és hogy ha megnézem semmi többet nem fog adni. Persze nagyon érdekelt és folyamatosan ott motoszkált a fejemben, hogy meg kellene nézni, úgyhogy végül beadtam a derekam. Zseniális! Tényleg nagyon szórakoztató és tévedtem, nem lőtt le minden poént az előzetes, éppen hogy csak megmutatott pár érdekesebb részt. Nagyon ötletes és egyedi történet, nem egy tömeggyártású animáció ami már folyik ki az ajtónk alatt. Szórakoztató és az ember folyamatosan várja, hogy mi fog a következő percben történni, egyáltalán nem unalmas. Szóval én teljes szívből ajánlom mindenkinek aki nem ódzkodik az animációktól és szívesen megnézne egy kémes történetet nem a megszokott forgatókönyvvel. Utószóként pedig még annyi, hogy nagyon szépen van elkészítve az animáció és a galambok rettentően jópofák, egyszerűen imádható ez az egész úgy ahogy van.

imreacs82   2020. 01. 12.

Nagyon jópofa animációs vígjáték, aranyos karakterekkel, cuki beszólásokkal és nem utolsó sorban jó sztorival. A címe kicsit meglepett, szerintem nem túl találó, de a film kárpótol.

Hgggggggffftttt   2020. 02. 08.

Nekem nagyon tetszett ez a film.

Spidey   2020. 02. 21.

Inkább kisebb gyerekek számára fog majd ez nagyon jól jönni. én is megpróbáltam megnézni hátha jó lesz Tom Holland és Will Smith neve miatt de nekem túl egyszerű volt nagyon kiszámítható volt az egész történet viszont a zenék azok nagyon jól passzoltak és az animációs gyönyörű gyönyörű volt.

Dan   2020. 01. 08.

Kicsit kiszámítható sztori, gyakorlatilag az összes klisé el van puffogtatva, amit ettől a műfajtól alapból elvárnánk, persze nem kell minden újdonságnak egyben úttörőnek is lennie, de azért egy kicsivel több fantáziát is belevihettek volna az egészbe.

Végeredményben azonban egy aranyos, humoros szösszenetet kapunk, amelyet nem fogunk a nagyok között emlegetni, de amíg tart, szórakoztat. több»

Kémesítve kritika több»

Összességében tehát egy kellemes darabbal bővült a gyerekek mesetára, és a felnőtteknek se szükséges majd mindenféle magas alkoholtartalmú ital a mozi elviseléséhez! több»

A film összbevétele 163 484 999 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 130 231 480 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 448 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Will Smith első animációs filmje a 2004-es Cápamese óta.

A Kémesítve az utolsó animációs film, amit a 2010-es években mutattak be a mozik.

Ez Rashida Jones harmadik animációs filmje az Agymanók és A grincs után.