Csodacsibe

Csodacsibe

Chicken Little

Miután tönkretette hírnevét a városban, egy bátor csirkének kell polgártársai segítségére sietnie, amikor az űrlények inváziót indítanak.

(nagymarti82)

Rendező: Mark Dindal
Premier (HU): 2005.11.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.17 Gamehun638

Nem igazán tudom, miért is van ez ennyire leértékelve. Kifejezetten aranyos, bugyuta mese. Hangulatos, egy estés mozinak tökéletes. A történet a szokásos. A béna lúzert mindenki kineveti. Ő megmutatja, hogy nem akkora lúzer...

2016.05.28 Orosz István

Gyerekkorom egyik nagy kedvence. Érzelmes mese a kiskakas aki az iskola lúzere, ezt még megtoldja az is hogy jön a leszakadt az ég elmélete majd utána kiderül mégis leszakadt csak egy űrhajó allja volt ami álcázta magát. Sztem ez egy nagyon jó mese épp most kaptam kedvet hogy megnézzem.

2018.12.03 Norbert93

Bátran kijelenthetem, hogy a Disney egyik leggyengébb és legidétlenebb darabját sikerült összehozni. Pocsék.

Az utolsó Disney film ami megjelent VHS kazettán.Szerző: magyaristvan

Az első mozgófilm amin az Industrial Light and Magic végrehajtotta a "Dimensionalization" folyamatot. Lényegében a háromdimenzióssá alakították az alapvetően két dimenzióban készült filmet.Szerző: magyaristvan

Az első Disney animációs mozifilm amit Disney Digital 3D-ben vetítettek.Szerző: magyaristvan

Don Knotts utolsó moziba szánt filmje.Szerző: magyaristvan