Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

A hihetetlen család 2.

(Incredibles 2)

Orosz István  2017. 05. 07.

Itt is, van a kedvenc szuperhős családunk, akiknek a mindennapi életben extra szuper gondjai vannak. Vajon milyen próba elé kell állniuk, és vajon mennyi idő telt el az első rész óta? Vajon újabb és nagyobb kaliberű gonosz teszi próbára szuper családunk életét? Mindenképpen a különcség ami a 4-es fogat életével jár a hétköznapokban is gondot jelent, s ezzel nehéz megbírkózni.

Brad Bird A hihetetlen család első része után számos interjúban elmondta, hogy csak akkor készíti el a folytatást, ha elő tud állni egy olyan történettel, mely legalább olyan jó, vagy jobb, mint az első epizód volt.

A Disney igazgatója, Robert Iger és a film rendezője, Brad Bird 2014. áprilisában jelentették be, hogy elkészült a második rész.

A hihetetlen család az ötödik olyan Pixar-film, melyhez folytatás készült (Toy Story, Verdák, Szörny Rt., Némó nyomában).